Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek van/volt olyan párja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van/volt olyan párja, aki naponta képes volt több órát is beszélni telefonon a szüleivel?

Figyelt kérdés
De ezt kb mentrendszerűen. Folyton zaklatták, minden kisebb feladattal őt támadták be, ha meg nem vette fel a telefont, kiosztották. Sajnos párom is ilyen. Ami érdekes, hogy ő évente max 3x látogatja meg a szüleit vidéken, de naponta képesek akár órakat is elbeszélgetni a semmiről. Arra meg ki van akadva, hogy én havonta hazamegyek hozzájuk. Hogy tudok neki segíteni?

jan. 28. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy ha ő nem akar változtatni.
jan. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Aztan nekem panaszkodik, hogy mennyire botranyosak. Na de mikor hazamegy hozzajuk, egy nap utan mar jonne el. De akkor miert telefonalnak ennyit? Es a beszelgetesuk gyakran ennyi: az anyja elmegy a boltba, vesz valamit, felhivja xd meg h epp mit foz
jan. 28. 11:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert kötődik hozzájuk.
jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is kötődöm a szüleimhez, de nem beszélek velük naponta. Nem gyerekek vagyunk.
jan. 28. 11:19
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
De ő betegesen kötődik, mert valószínűleg szeretet igazán soha nem kapott tőlük és visszakullog, hogy megkapja.
jan. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
ennek a kapcsolatnak vége lesz hamarosan, ha egy nő ilyenek gondol mint te most az már a végjáték, csak szólok.
jan. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Miért érdekel téged, hogy kivel beszélget órákig? Én is naponta van, hogy egy órát beszélek apukámmal. A világ másik felén él, ráadásul elég beteg. Minden percét kihasználok vele, hogy beszéljek. Igen, van hogy az naponta egy vagy màsfél óra. Biztos kiosztanám a férjemet, ha ezt nehezményezné. Örülj, hogy van kit felhívnia! Ja, ha meg állandóan vidékre mászkálgatna haza, akkor meg az lenne a bajod, hogy hát állandóan haza megy a mamahotelba. Én ezeket annyira nem értem! Irigyellek, hogy ez a legnagyobb problémád. Tényleg.
jan. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ismim aki minden hétvégén hazamegy a szuleihez es ott is alszik.

De ha törik ha szakad még a saját gyerekszületése se erdekelné ha az hétvégére esik.


Én ugyan nem járok vele így nem zavar annyira(persze hétvégén nem tudok vele se bulizni se semmi mikor en szinte csak akkor érek rá)de ha a párja lennék semmiképpen nem tolerálnám.

Igazábol kb 20 pontba fel lehetne sorolni miért alkalmatlan nekem ő parkapcsolatra mert nem csak ez zavar benne hanem 20 masik dolog is.

jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7) nem errol van szo. De mikor ugy teszi le a telefont ket ora utan, hogy ez mi a f*sz volt, es ezt napi szinten eljátssza, akkor ott szerintem kotodesi trauma lehet.
jan. 28. 14:11
 10/11 anonim ***** válasza:
A szulei maguknak nevelik es nem önállo felnott életre hanem a jobbágyuknak.
jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!