Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha zavar, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha zavar, hogy a férjemnek túl szoros a kapcsolata a szüleivel?

Figyelt kérdés
Nem akarom részletezni, mert akkor egy regényt írnék, de elhihetitek, hogy ez tényleg kicsit túl van az egészséges határon. Tök jó, ha valakinek jó marad a kapcsolata a szüleivel felnőttként is, de itt ez már sok. Nekem legalábbis biztos. Én ezt természetesen már mondtam a férjemnek is, többször is, de mind hiába. Pedig normálisan, érthetően elmondtam, hogy nekem mi nem fér bele a normálisba, de ő nem így látja. Valaki volt hasonló cipőben?

jan. 28. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
És ez hazasság után derült ki? Olyanhoz kellett volna menni akit elfogadsz, nem olyanhoz akit alapjaiban kell megváltoztatnod.
jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Figyeld, szerintem olyan házasság nincs, amiben a két fél mindenben maximálisan egyetért, vagy te nálad így van?
jan. 28. 20:59
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked nem fér bele akkor minek vagy még vele együtt?
jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért elég sarkalatos pont. És nem hiszem hogy eddig ez nem okozott problémát.
jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem fog változni. Az ilyen pasik mindig anyuci kedvencei akarnak maradni. Keress egy szeretőt.
jan. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Egy csomó dolgot meg imádok benne. Csak hát ha nem olvastad volna ez a párkapcsolati problémák elnevezésű kategória, persze hogy itt egy olyan dologról írok, ami zavar. És ezt a problémát se úgy kell elképzelni, hogy minden nap ezen veszekszünk, csak az év 365 napjából pár napon felgyűlik bennem ez iránt a dolog iránt a feszültség és itt próbálnék olyan személyt keresni, akivel ezt a problémát ki tudnám beszélni.


Aki nem jó/segítő szándékkal ír az ne válaszoljon görgessen tovább!

jan. 28. 21:05
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit tenni. Vagy elfogadod, vagy elválsz.
jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a túl sok? Van akit az is zavar ha minden hétvégén meglátogatja a szüleit...
jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy amíg nekik ez így normális, addig nem hiszem, hogy nekik kellene változtatni és hozzád alkalmazkodni. Miben érint téged? Rádnyitják az ajtót minden nap szó nélkül? Vagy csak telefonálnak a férjeddel?


Figyelj az én férjem minden nap felhívja a szüleit. Ez engem is nagyon zavart az elején, meg hogy közel is laknak, após nagyon próbálta befolyásolni a férjemet egész életében több-kevesebb sikerrel. Rájöttem, hogy amíg ez nekem semmi negatívat nem okoz (max csak idegesít) addig nem szabad, hogy beleszóljak.

jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az tök jó,hogy nem akarod részletezni,csak így nehéz valamit is mondani. Amint látod,ami neked sok,az a férjednek normális.
jan. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!