Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem, ha a barátnőm férfi "haverjának" bejön a barátnőm?

Figyelt kérdés

Nem szeretem kimutatni a féltékenységet, de belül zavar.

Nem tudom, hogy a barátnőm felismerte-e, hogy a haverja nem csupán haverként tekint rá, avagy sem..szerintem a nők megérzik ezt.


Nekem mit kéne csinálnom ebben a helyzetben?


Nyilván, ez csak az én megérzésem, hogy több is van a srác részéről, de láttam, hogy néz rá és hogyan beszél vele..


27/F

26/N



jan. 29. 10:13
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Konstruktív válaszaitokat előre is köszönöm!
jan. 29. 10:13
 2/28 anonim ***** válasza:
40%
Szakítással. Mert hiába nem szólsz egy mukkot se akkor is belülről kikészít ha tetszik a havernak ha nem tetszik. Nem bízol a barátnődben. Akkor mire fel akarod fenntartani a kapcsolatot boldogságban?^^
jan. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Bízom benne, hogy nem csalna meg.

De attól még zavar..

A kérdésem arra is irányult, hogy miért tartja fent a kapcsolatot a sráccal (munkatársa igy egyben), ha esetleg érzi, hogy az többet is szeretne..ha lehetne..

jan. 29. 10:17
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Max megkérdezheted a barátnődet, hogy neki mi a benyomása, szerinte is lehet-e benne valami, de amúgy ezt nem neked, hanem a barátnődnek kell kezelni. Ha nem bízol benne, akkor a #2 hozzászólása lép életbe.
jan. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Igen, jogos, ezt neki kell kezelnie.


A másik, hogy ha felhozom, lehet, hogy elültetem a bogarat a fejében..

jan. 29. 10:19
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem bízol benne egyal ha téged az zavar, hogy más férfinak az esete és ez önbizalomhiányból fakad. Nem vagy magabiztos, nem hiszed el, hogy téged szeret és jöhet 100 férfi, akinek a barátnőd tetszene téged akkor is zavarna.

Viszont ha ő tudja, hogy tetszik a férfinak és barátkozik vele az nem vet jó fényt rá.

Egyáltalán nem érdekli a férfi érzései, az se ha közeledik bókok, puszi formájában vagy ha flörtölni kezd vele és az már arra hajaz, hogy egófényezésre használja őt, vagy neki is bejön. Na ha bejön akkor már hűtlen hozzád érzelmi téren és csak egy hajszál választja el attól, hogy félre lépjen csókok, taperolás vagy szex mentén.

jan. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
36%

Több megoldás is lehet.


1. Barátnődre hagyod a dolgot, mivel ha mondjuk "elmenne" a haveroddal, akkor előbb-utóbb úgyis megcsalna, ha nem a haveroddal, akkor mással.


2. Szólsz a barátnődnek, ha esetleg nem vette észre a dolgot, és megmondod neki, hogy xy nem éppen barátként tekint rá, és azért ha kezdene nyomulni vagy valami, akkor jó lenne ha szólna.


3. Ha tökös vagy, akkor a haverodnak szólsz, hogy vegyen kicsit vissza, rá se nézzen "úgy" lehetőleg, vagy kerülje a kontaktot vele, mert barát/haver barátnőjére áhítozni nagyon nem tisztességes emberre utal, és attól a perctől kezdve, hogy történik "valami", vége a barátságnak/haverságnak, de ne jussunk el idáig. A barátnőd neki tabu.


4. Szakítasz, de ez a legvégső lehetőség, amikor már semmi sem használ. Idáig se juss el. Normálisan oldd meg.

jan. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

7. válaszadó. A 3. pontra írom, hogy nem az én haverom a srác, hanem a barátnőm munkatársa és haverja.


Még egy kérdés: ilyen esetben mi lenne nálatok a határ? Mit néznétek el a barátnőtöknek egy ilyen férfival való közös program kapcsán?


Pl. Ha elmenne vele vásárolgatni, vagy sportolni, stb...ezt "elnéznétek"? Vagy akkor már szólnátok?

jan. 29. 10:28
 9/28 anonim ***** válasza:
39%
Tök mindegy mit nézel el ha a csajod ad neki reményt ahhoz, hogy közeledjen felé nem éppen barátság gyanánt. Csal, mint a huzat.
jan. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
51%

8


Ja, eléggé félreolvastam, bocs. De attól még ugyanaz a helyzet, csak a 3. lehetőséget kicsit akkor variáljuk.


Tehát, a 3. lehetőség, hogy ha tökös vagy, akkor egyértelműen a tudtára adod, hogy a barátnőd neki tabu, és jobb lenne nem gerinctelennek lennie.

Nyilván ha az, akkor le se szarja majd a "kérésedet", ha pedig a barátnődnek tetszik a srác, és túl féltékeny leszel/vagy, akkor lehet átpártol. De ne így legyen.

jan. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!