Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Ti szánátok éveket, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti szánátok éveket, egy gátlásos férfire?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, akit emberileg szerettek, attraktív is számotokra, szerelmesek vagytok, összejöttök. De pár hónap után világossá válik, hogy a férfi gátlásos az ágyban, és potenciálisan hónapok, de lehet évek munkája lesz, mire megnyílik ellőtetek, és jó minőségű lesz a szexuális együttlétetek.

(Ezt nehéz elképzelni, de elvben van orgazmusotok, és 70-80%ban nektek jó a szex.)



#gátlás #elköteleződés #Gátlásos férfi
jan. 29. 13:07
1 2
 1/20 anonim válasza:
54%
egy gátlásosra igen, egy helyesírást nem ismerő bunkóra nem.
jan. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%

Mi a garancia hogy évek után tökéletes lesz a szex?

Amúgy meg nem jönnék össze olyan férfivel akivel nem 100%-os a szex.

jan. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha 70-80%-ban jó a szex, akkor azért nem lehet annyira gátlásos! Mi a gond vele konkrétan?
jan. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

2. Nem gátlásosaknál sincs garancia erre, se férfinál se nőnél.


Ahhoz képest nekem kutya kőtelessége bizalmat épiteni, ha nem jó a nő miatt a szex.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

jan. 29. 13:21
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor te vagy a férfi? Azt hittem, nő vagy, aki gátlásos pasival van együtt. Mi a bajod konkrétan?
jan. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy bírom, mikor a pasik itt rínak, hogy ne csodálkozzon a nő, ha megcsalják, mert hetente, kéthetente van 1 szex, bezzeg fordítva várjunk éveket meg hónapokat.
jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem. A jó szex az egyike ami megfog, ha az nincs meg, veszett fejsze..
jan. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Ha valakinél nem működik a dolog, én bizony nem fogok várni rá. Az sem garancia, hogy később jobb lesz. Én már léptem ki kapcsolatból a férfi potenciazavara miatt.
jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

5. Én megkaptam, hogy nekem ápolgatni kéne a nő lelkét mert gátlásos.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Kiváncsi vagyok, hogy a nők is így tennének e? Ennyi a konkrétum.

jan. 29. 13:56
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Neked nagyon komoly gond van a fejeddel. A pasin se segítene, ha a nő erőltetné, hogy egy puszitól is legyen acélos erekciója, mert szerinte az a normális. Már önmagában ez az erőltetés okozza a csajod gatlásait, amit itt is leművelsz.

Egy gátlásos férfin se fog segíteni, ha egy nő évekig erőszakoskodik, hogy de, de neki azonnal legyen erekciója, és élvezze azt is, ha a mellkasára pisil, mert csak. Normális pasi első után kiadja az ilyen nő útját.

jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!