Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Szerintem a barátnőm rosszul kommunikálja felém az igényeit.


Nem tudja mondani hogy most szeretetre vágyom, hogy épp ölelést akar, vagy biztató szavakat.



Helyette ilyenekkel jön hogy én biztos nem szeretem őt, meg kérdezgeti hogy szeretem e még.


Én próbálkozok, de úgy érzem semmi nem elég, reggel este ölelés csók, egy hétig ahányszor megláttam elmondtam, hogy szeretem, meg hogy milyen szép, de az is csak addig tartott, míg nem álltunk neki filmet nézni, akkor megint haltathattam hogy nem szeretem.


Én már nem tudom mit csinálja, de ez így kezd egyre rosszabbul esni.



#igény #kommunikáció #Rossz kommunikáció
jan. 29. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Minek érzel arra kényszert hogy te erősitgesd meg magyarázkodj neki? Oldja meg maga a komplexusos bajait.
jan. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

"Szerintem a barátnőm rosszul kommunikálja felém az igényeit."


Szerintem meg rosszul értelmezed a barátnőd viselkedését. Ez már beteges, ami részéről megy és te meg be is csicskulsz neki. Ne akarj teperni, ez erős önbizalom hiány, vagy mentális probléma nála. Ha rosszul esik, amit csinál, akkor amit ide leírtál, azt veled beszéld meg, vagy szakíts vele, mert mérgező személyiség és ebből nem fogsz jól kijönni sehogy.

jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szakítasz pl. vele ha neki semmi se jó.
jan. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!