Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok hogy a vőlegényem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok hogy a vőlegényem egyik legjobb barátja ott legyen az esküvőnkön? Leírásban

Figyelt kérdés
Lassan 4 éve vagyunk együtt a párommal. A legjobb haverja külföldön él, néha jön haza, de abban a pár napban feláll a szőr a hátamon tőle, és ezzel a párom is tisztában van. Szeptemberben lesz az esküvőnk, írjuk össze a vendéglistát és én nagyon nem szeretném ha ez a bizonyos barát ott legyen életem napján. De ezt a barátom nem fogadja el, és azt sem hogy nem kedvelem a barátját, aki a társaság “lelke”. Mit kéne tenni??

jan. 29. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Te mit szólnál, ha azt mondaná, hogy anyád nem jöhet, mert idegesítő vén banyának tartja, vagy ilyesmi?
jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Én már kib.sztalak volna mint macskát szarni!
jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd el, hogy elviseled-e életed végéig a havert vagy inkább lelépsz. Mert hiába nem lesz ott akkor is találkozni fogtok egy párszor. Nem kell szeretni, kedvelni, de tisztelni mint embert illene főleg azért, hogy jövendőbelid barátja. Ha te nem tudod elfogadni 4 év után őt akkor a párod se fogadtad el teljesen kérdező.

Te mit szólnál ha fordítva állna fönn a helyzet? Jól esne? Ugye, hogy nem?!

jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kíváncsi lennék arra, hogy miért nem bírod. Beszólt egyszer neked, mondta akár, hogy nem vagy való a párodhoz, vagy mi okból unszimpatikus számodra. Ha rájössz akkor próbálj javítani rajta, mert ha nem teszed magad és a kapcsolatod is mérgezed rendesen.

Én az osztálytársam gimiben ki nem állhattam pár hónapig első perctől fogva és rájöttem, hogy a rikácsoló hangja a ludas benne, de soha nem mutattam ki és képzeld el, hogy idővel még meg is kedveltem.

jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Miért, te mit szólnál, ha a párod közölné, hogy a legjobb barátnőd nem jöhet, mert nem bírja a fejét?
jan. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk bővebb infó jó lenne. Pl téged vagy a kapcsolatot akarta fúrni esetleg,vagy rossz hatással van a párodra amikor együtt vannak stb?
jan. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Fel kellene nőni!
jan. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes vagy
jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!