Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kavart be a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kavart be a legjobb barátom, miért próbál így eláztatni a baráti társaságunk előtt?

Figyelt kérdés
Mindketten kapcsolatban élünk, neki is van barátnője, nekem is van barátom. 13 éve vagyunk nagyon jó viszonyban. Hétvégén felmentem hozzá, meg kellett beszéljünk valamit, mielőtt találkoztunk a többiekkel. A beszélgetés után mondta, hogy elmegy lezuhanyozni. Mikor kijött a fürdőből, akkor teljesen hirtelen ledobta magáról a törölközőt és megkérdezte, hogy nem akarom-e egy picit kényeztetni. Totális sokkot kaptam, először azt hittem poénkodik. Ismétlem 13 éve vagyunk jóban, korábban sosem tett arra bármilyen utalást, hogy többet szeretne tőlem. Pedig számtalanszor aludtunk egymás mellett, közös programokat csináltunk, abszolút nem tudtam mire vélni a helyzet. Természetesen visszautasítottam. Este a buliban elég sokat ivott, ahol már úgy adta elő a történteket, hogy én akartam őt le.opni, amit elutasított. Egy kortyot sem ittam, kocsival mentünk, én vezettem, mindenre tisztán emlékszem. A barátaink mégis neki hisznek, én meg egy rossz qrva vagyok a szemükben.
jan. 2. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Madarat tolláról... ugyebár

Ha egy ilyen rohadék a legjobb barátod akkor nem tudom mit vagy meglepődve. Gondolom nem valami gonosz varázsló változtatta meg egyik pillanatról a másikra

jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem mentél bele? egy laza pipa kinek ártott volna...?
jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

De mi az istenert alszol vele, mint egy plussmacival, mikor evolucios okokbol egy ferfi csak szexualisan is tud beindulni egy noi testre?

Nagy taho ez a barat, de benned semmi empatia nem volt.

jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látom nem voltatok a legjobb barátok ,ha nem tetted meg érte..
jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

"A barátaink mégis neki hisznek"

Mármint hogy a volt barátaid a volt barátodnak.

Szomorú, de jó, hogy kiderült, hogy egyikük sem volt, és most sem a barátod.

jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Milyen gusztustalan kommentek vannak!


Egyébként 18 évtől van egy legjobb lánybarátom, félig be is vagyok cuccolva nála, aludtam nála sokszor, soha nem akart többet, egyikünk párjai sem voltak féltékenyek. Miért kell általánosítani ilyen görény módon??


Hát a hirtelen személyiségváltozás rettentően érdekes és biztos probléma van mögötte, én egy barátommal hasonlóan jártam. Nálunk a párommal történt ilyen, én voltam lejáratva, ebbe totál ok nélkül beleszállt egy barátom is, majd kiderült a helyzet, rendőrségi ügyet csináltam a korábbi barátom ellen, és én nyertem az ügyből eléggé szépen. Párommal együtt vagyunk és leszámoltunk mindenkivel.


35/F

jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az illetőnek rohadtul erős a személyisége és ezért hisznek neki, miközben valami elkattant nála. :/ Viszont azzal egyetértek 5-östől, hogy így a barátokról kiderült a befolyásolhatóság és hagyni kell menni őket.
jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%

Én meg abban vagyok biztos, hogy újra bebizonyosodott, hogy férfi - nő barátság (elenyésző kivétellel) nincs. Az a kivétel az meg annyira kis %, hogy nyugodtan állíthatjuk, hogy nincs.

Az egyik mindig többet akar, aztán vagy idővel ki meri bökni vagy örökre titkolja, titkon remélve, hogy egyszer a "barátja" majdcsak "észreveszi" őt.

És osztom azt a véleményt, hogy minek alszol más pasival ha barátod van. Már csak rosszul is hangzik. És főleg, egy ilyen után még akár azt is megkérdőjelezhetik, hogy annó akkor történt e valami vagy nem.

Kapcsolatban élő ember nem alszik ellenkező neművel egy ágyban, de még egy szobában sem ahol csak ők lennének, mert sosem tudni.

Hogy segítsek is kicsit. Szerintem gond kérdőre a volt barátot és esetleg játszd fel, kettesben csak kiböki, hogy neked van igazad. Aztán játszd le a többieknek és semmisitsd meg, ugyanis nem legális. De másképp sosem tisztázod magadat. Én így tennék. Aztán elküldeném mindet a jó büdös p.csaba.

jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
jan. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a ritka, hogy barátok egymásra másszanak és ráadásul ilyen is megtörténik. Ez eléggé kivételes eset. Egyébként mondhatom, hogy melegként van egy jó meleg pajtim és esetleg fogok vele üdülni. Miközben van párom és a párom őt nem bírja. Nem fog történni semmi, ezt párom nagyon jól tudja és nem lesz féltékeny. Ez ugyanaz, mint heteró fiú-lány.
jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!