Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak van egy legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak van egy legjobb lány barátja, aki még mielőtt megismert engem fel evvel kiverte neki a péniszét. Hogy tudom elérni, hogy végleg szakítsák meg a kapcsolatot? Mert bárhogy kérelem, nem tudom befejeztetni a barátságukat.

Figyelt kérdés
Gondolhattok rossz embernek, de ez mar tönkre tesz lelkileg, hogy ezek után is jóban van vele.

dec. 22. 07:15
1 2
 1/15 Hans Pötterman ***** válasza:
90%
Engedd el, úgyse fognak elférni egymástól ha már ilyen dolgok voltak köztük. Én nem vagyok egy karótnyelt alak,nekem is van egy nagyon jó lány barátom, de sose volt köztünk semmi fizikai dolog, ha lett volna nyilvánvalóan nem lenne összeegyeztethető egy ilyen barátság párkapcsolattal.
dec. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Még meg akarja dugni úgyhogy szakíts vele. Olyan nincs, hogy volt köztük valami, de csak barátok.
dec. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem szakítsatok. Neked a bizalom nevű dolog nem megy.
dec. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Itt veled van baj. Hagys elmenni ezt a vonatot, ha ennyire feltékeny vagy, aztán majd akkor pasizz, ha van önbizalmad.
dec. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

nincs önbizalmad, és a kétely megöl téged, ha biztos lennél abban, hogy képes vagy megtartani őt és a másik lány kezét lábát törheti akkor sem lesz közöttük más, de erre képtelen vagy, mert nem hiszel magadban, igy elfogod vesziteni, vagy őhozzá fog menni panaszkodni vagy egyéb..


ezen dolgozni kell önmagadon, nem olyan hogy beveszel egy kapszulát receptre..

dec. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
miért módosították a kérdés szövegét? Nem is értem:) Hozzászólásokat töröltek
dec. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem tudod elérni.
dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
14%
Verd neki rendesen minden reggel meg este, es akkor nem kell aggodnod
dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#6 Azokat a hozzászólásokat törölték, amelyek kifogásolni merészelték, hogy átengedik a trágár szavakat. Közben módosították a kérdést illedelmesebbre. Szerintem ezt a hozzászólásomat is törölni fogják.
dec. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
kérdést kérdező oldalról lehet módosítani? Nem emlékszem ilyesmire. Szerintem csak a mod tudja ezt megcsinálni. A trágárszűrő meg mindig működik, nem értem reggel mi volt vele.
dec. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!