Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet úgy tenni, mintha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet úgy tenni, mintha mi sem történt volna?

Figyelt kérdés
Ha van egy veszekedés, vagy egy húzósabb időszak, akkor utána nem tudok úgy viszonyulni hozzá, mintha semmi nem történt volna. Párom viszont úgy csinál, mintha minden a legnagyobb rendben lenne. Nem értem, most én vagyok a nem normális, vagy bennem van a hiba?
jan. 29. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Amikor nincs pénz a hó végére szalámira csak margarinra akkor tudnak komoly veszekedések lenni.Ezért érdemes lovés pasit keresni akivel minden boldogság csak.
jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ő az a típus, aki a szőnyeg alá söpri, mert nem tud a problémával mit kezdeni, vagy nem érdekli egyáltalán. Mindkettő rossz tehát döntsd el, hogy vitatkozol, veszekszel vele vagy inkább lelépsz mellőle örökre.
jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1# nem anyagi problémákról van szó.

2# igen, tényleg az a típus, és ha én próbálom megbeszélni, akkor jön azzal, hogy már megint mit hisztizek.

jan. 29. 20:49
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

a kérdésbe nem kell vagy, hiszen ha te tartod magad nem normálisnak, akkor benned van a hiba


mellesleg igen, túl feszült vagy, tovább kell lépni, van megbocsátás, feszült vagy

jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
Úgy érted, hogy képtelen vagy megbocsatani, tullepni dolgokon? Mert akkor igen, te vagy a nem nornalis.
jan. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

Bocs, de minek rugózol folyton ugyanazon amin az előbb veszekedtetek össze?

Neked tényleg ennyire fontos, hogy tovább érezze azt amit a veszekedés alatt érzett, minek akarnék órákon át ugyanolyan feszült lenni ?

jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Mert nincs szüksége arra a személyre akinek egyfolytában problémái vannak , baromira idegesítő
jan. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy nem érdekli, nincs rád hangolódva. Ha felvenné a hullámhosszt akkor pontosan érzékelnie kellene hogy benned még ott a tüske és megpróbálná kipiszkálni a szőnyeg alá söpréssel. Ti nem igazán rezonáltok egymásra ha ez sűrűn előfordul... van így értelme tovább menni?
jan. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Hosszútávon szakítás lesz a vége. Férjem is mindent a szőnyeg alá söpört, próbáltam megbeszélni a gondjainkat. Majd amikor megcsalt azt mondta, hogy elhanyagoltam és nem lehetett velem semmit sem megbeszélni. Rád is ez vár.
jan. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Leclerc ***** válasza:
Ezt a családi mintát hozta otthonról, sajnos ha nem akar rajta változtatni, akkor te sem fogsz tudni változtatni rajta.
jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!