Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire éri meg, a jövőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire éri meg, a jövőmet egy lapra feltennem érte?

Figyelt kérdés
Jövőre valószínűleg egyetemre fogok járni. A mostani barátnőmmel nem rég jöttünk össze jól megvagyunk, érzem ő az igazi. Viszont őt sem biztos, hogy felveszik egyetemre. Most már lemondtam egy 200 km-re lévő egyetemről, részben miatta, de nem tudom hogy működne ez az egész.

jan. 30. 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Neee.. ne-ne-ne! Hidd el, nagyon bánnád néhány év múlva. Csináld csak a 200 kilométerre lévő egyetemet.
jan. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 de azt mar a tanulmanyaim miatt is elengedtem
jan. 30. 14:49
 3/14 Kitana. ***** válasza:
93%
Mi a probléma? Másik egyetemre ha felvesznek, menj és csináld, lehet közben a barátnőd a lány, attól még, mert őt nem veszik fel.
jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Fiatal vagy, csak magadra és a jövődre összpontosíts. Ha tényleg akkora a szerelem, akkor ezt is ki fogja bírni a kapcsolatotok. Ha nem, akkor meg azért a kapcsolatért nem kár.
jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 igen, csak akkor o nem jonne velem
jan. 30. 15:03
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem?
jan. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal.
jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Egyetlen lapra tedd fel az életed, arra, hogy a tanulmányaidra összpontosítasz. Írtad, hogy csak nemrég jottetek össze. Nagyon fiatalok vagytok. Szép dolog a szerelem, de nagy valószínűséggel ez a lány már csak emlék lesz amikor a diplomáddal megalapozod a jövődet.

De ha mégis ti vagytok a kivétel és együtt lesztek, miért te engednél és hagynád, hogy ő húzzon le? Ő miért nem tanul? Mit kezd a jövőjével?

jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Kitana. ***** válasza:
100%
5 Miért nem? Ha egyetem miatt költözne, akkor miért nem tud költözni anélkül is, pl hogy veled legyen? Nem suliba járna ott, hanem akkor munkát keresne. Ha nem veszik fel, gondolom otthon is dolgozni menne amúgy is. Ebben a helyzetben neki kellene téged támogatnia, nem pedig lehúznia.
jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

200 km nem sok. Minden hétvégén találkozhattok.

Költözhet ő is veled. Vagy miért nem?

Esetleg más egyetemen nincs ugyanaz a szak?


Ne add fel az egyetemet egy friss kapcsolat miatt!

jan. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!