Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány agysejtje lehet szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány agysejtje lehet szerintetek az olyan embereknek akik minden szart lefotóznak és felteszik facebookra? Mit szólnátok hozzá ha a párotok ott élné az életét és magán jellegü dolgokat is feltenne pl intim jellegü dolgokat?

Figyelt kérdés

az intim jellegnél nem félmeztelen dolgokra gondoltam


ti megunnátok egyszer ezt?

lehet én reogáltam tul hogy bolond aki ilyet csinál ti mit gondoltok?



2014. okt. 22. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem se mennyi ! van 1 csaj ismerősőm az még azt is ki írtahogy épp dug a pasijával meg épp sarok beteg társadalom ez
2014. okt. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
utolsó teljesen igazad van akire én gondoltam azt is felteszi hogy vett 1 gyüölcsöt hazaér a közértböl az az elsö lefotozza felteszi
2014. okt. 22. 16:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Eleve nem jönnék össze olyannal aki a facebookon éli az életét, ha meg a kapcsolat során válna ilyenné, akkor nagy valószínűséggel szakítás lenne belőle mert taszít ez a fajta viselkedés.

L

2014. okt. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,,,de márt 1 éve eggyütt vannak..
2014. okt. 22. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nagy fb-on élő. Néha felpakolok ezt-azt.

Párom még azt is utálja, ha esetleg megjelölöm egy képen, amin egy szobor mellett áll. Bár ő teljesen anti fb-os. Csak kapcsolattartásra és játékra használja.


Azok akik mindent, de mindent felpakolnak szerintem nem egészen normálisak. Nem vagyok kíváncsi a lecsójára, vagy a gyereke teljesen pucér képére. Lehet mondani, hogy "Akkor ne nézd." de ez nem egészen így működik.

Sok ember kezéből sokszor legszívesebben kitépném a telót és jó messzire hajítanám.


Szerintem meg kell találni az arany közép utat. Mert nekem is van, hogy olyan boldogság, vagy bosszantó dolog ér, amit világgá kiabálnék. Tudni kell szelektálni, de sajnos sok az exhibicionista ember, akinek mindegy hogy mivel, de a középpontban kell lennie.

2014. okt. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki a fbn él az engem nem érdekel.Annak nincs élete.
2014. okt. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én pl nem netezek

az asszony meg igen

így fogalmam sincs, mit tesz ki, és k..vára nem is érdekel

2014. okt. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!