Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdésem a következő lenne:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem a következő lenne: ha a párotoknak feltennétek a kérdést, miszerint fogyasztani akar-e pszichoaktív anyagot (kristályt) a jövőben annak a tudatában, hogy emiatt elveszítené a családját (5 éves gyermekünk van) és igent mondana, ki az idióta?

Figyelt kérdés

Előzmény: fél év különlét után ezzel a feltétellel jöttem vissza hozzá, hogy a jövőben hallani sem akarok a féreghajtóból és antidepresszánsokbol kutyult szarokról.

Az elmúlt időszakban viszont egyre többet hangoztatja, hogy szívna. Legutóbb ezért nem engedtem egy legénybúcsúra el, mert full narkós társaság volt ott.

Milyen ember az olyan, aki képes lenne megválni a családjától ilyen miatt? Kérlek adjatok tanácsot.



2016. szept. 25. 16:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Olyan ember, akihez ha olyan hulye vagy, hogy visszamesz, akkor meg is erdemled a sorsodat... az akaratgyenge fuggo szanalom kupac pasid, mindig akaratgyenge fuggo marad, csak epp abban a percben nem drogozik. Nem tudom hogy anyakent hogy engedhetsz ilyen apa peldat a gyereked szeme ele kerulni... borzaszto.
2016. szept. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
Sajnálom a gyereketeket, hogy ilyen szülei vannak. Ki az idióta? Az aki gyereket szül egy drogos aljadéknak. Pont annyira vagy hibás te is!!!!
2016. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Az a borzasztó, hogy ő ezt a tevékenységet lazulásként alkalmazta, de a környezetben lévő elborzasztó példák sem vették el a kedvét... Tehát, jogosan lázadok a kábítószer ellen, amitől a rákövetkezendő napokban őt pszichózisok gyötrik (a fejébe vesz rólam dolgokat és szentül el is hiteti magával) és én vagyok a normális, aki mereven tiltakozik ellene, nem pedig a beszűkÜlt és tragikusan felfogó ember? - Mert ő ezt így gondolja rólam, hogy én túl tragikusan fogom ezt fel.
2016. szept. 25. 16:51
 4/23 A kérdező kommentje:
A gyermekem nem tőle van.
2016. szept. 25. 16:51
 5/23 A kérdező kommentje:
Vagy egy ilyen emberért már kár is siránkoznom, aki nem látja tisztán annak a mondatnak a jelentőségét, hogy vagy a lónyál vagy mi? A tanácsotokat szeretném kérni. Még mielőtt rólam ítélkeztek.
2016. szept. 25. 16:53
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy akkora súlyos idióta, hogy egy ilyen alakkal egyáltalán szóba állsz, nemhogy a párodnak nevezed és a gyereked közelébe engeded. Innentól kezdve mindent megérdemelsz, amit elkövet ellened ez a narkós gyökér. Az ilyen retardáltaknak, akiknek egy drogos f..sz többet jelent, mint a saját gyerekük lelki egészsége, nem érdemes tanácsot adni.. Egyedül szegény gyereket sajnálom, hogy ilyen önző és ostoba anyja van.
2016. szept. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%

Őszintén, milyen tanácsot vársz erre?

Nyilván, hogy ó az idióta, de bocsánat, te is, ha vele maradsz.


"fél év különlét után ezzel a feltétellel jöttem vissza hozzá"

Drogosoknak nem szabad, nem lehet hinni. Minimum ahhoz kötöttem volna a visszaköltözést, hogy szakembert keres fel.

2016. szept. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
Akkor pláne nem értem, hogyan lehetsz annyira felelőtlen anya létedre, hogy közel engedsz magadhoz és a gyermekedhez egy ilyen embert. Ennyire kell a farok vagy mi az atyaúristen ködösíti el a szemed elől azt, hogy egy drogossal vagy együtt (és ezáltal a gyermeked is)?! Ez nem ítélkezés, hanem tény, hogy felelőtlen anya vagy, csak valahogy ezt nem vagy hajlandó belátni, mert ki tudja... biztos jó a csávó az ágyban vagy kétségbe vagy esve vagy el nem tudom képzelni, hogy mi vezethet ilyen felelőtlenségre egy ANYÁT.
2016. szept. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%
Így még nagyobb s.eggfej vagy, sajnálom. A gyereked jobb anyát érdemelne.
2016. szept. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Édesem ennek a kapcsolatnak most azonnal vess véget!
2016. szept. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!