Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az, hogy megtartotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, hogy megtartottam a fotókat? Hogy engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Volt egy rövidebb időszak, amikor távkapcsolatban voltam a barátnőmmel. Ő ekkoriban küldött nekem bizonyos fotókat. Tudott róla, hogy kinyomtattam őket. Amikor összeköltöztünk, akkor megkért, hogy töröljem a képeket, megtettem. Viszont a kinyomtatott képek megmaradtak a fiókom alján egy borítékban. Nem mondta, hogy szabaduljak meg ezektől, meg ki is ment a fejemből, hogy léteznek a képek fizikai formában is, többnyire amúgy is a gépemen néztem őket, meg videochateltünk is elég sokat és ja, nem volt okom a kinyomtatott képeket nézegetni.

Szóval ő megtalálta ezeket a képeket a fiók alján. Nem kutakodott, nem is lett volna mit, mert nem rejtegettem, én kértem meg, hogy keressen valamit az íróasztal fiókjába, és így került elő.

Nagyon rosszul esett neki, hogy a tudta nélkül megtartottam a képeket, és most elárulva érzi magát, meg csalódott.


jan. 30. 17:40
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
35%
Mindeképp bele akar állni vmibe?
jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
85%
Ha kérte hogy törölje a képeket, akkor egyértelműen nem akarta hogy megtartsd kinyomtatott formában sem. Ennyi.
jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
#2 Értem, hogy nem akarta, hogy meglegyenek a képek, meg azt is értem, hogy akkor miért nem akarta, amikor megkért, hogy töröljem. Akkor frissen költöztünk össze, távkapcsolat után, úgy, hogy előtte nem jártunk sokáig. Megértem, hogy nem akarta, hogy egy esetleges szakításkor gondot okozzon. Csak a kérés óta eltelt kb két év. Meglepett, hogy ennyire kiborult. Olyan, mintha ennyi idő után is azon aggódna, hogy visszaélnék a képeivel, és ez nem tűnik racionálisnak, és nem is esik jól.
jan. 30. 17:56
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele.
jan. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
63%
Akkor minek csinált és küldött ilyen képeket ha ekkora hisztit csinál most belőle? Könyörgöm, nem szakítás után vagytok, akkor még érteném is a problémát.
jan. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
51%

"Olyan, mintha ennyi idő után is azon aggódna, hogy visszaélnék a képeivel, és ez nem tűnik racionálisnak, és nem is esik jól."

Egyetértek, hogy nem racionális (egyrészt intim képeket csinálni manapság szokványos dolognak mondható, másrészt aki illetékteleneknek intim fotót akar küldözgetni valakiről, az a mai technológiai eszközökkel még akkor is megteheti, ha csak egy sima portréfotója van az illetőről). De ne vedd magadra, ő valószínűleg ilyen téren nem tud megbízni senkiben, egyszerűen nem akar magáról intim képeket és kész, sem gépen, sem nyomtatva.

jan. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
74%
Gáz a szitu, de ez olyan dolog, amit értelmesen meg lehet beszélni. Ezt így mondtad neki, hogy a nyomtatott képekről megfeledkeztél? Azóta korrigáltad a hibád, és megsemmisítetted a képeket?
jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
34%

"Olyan, mintha ennyi idő után is azon aggódna, hogy visszaélnék a képeivel, és ez nem tűnik racionálisnak, és nem is esik jól."


Csakhogy a bizalom ott el van játszva, hogy kiskaput keresve a nyomtatott fotókat megtartottad.

jan. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

#7 Mondtam neki. Azt elhiszi, hogy elfelejtettem azóta, de nem biztos abban, hogy akkor amikor szólt, akkor már elfelejtettem azt, hogy voltak kinyomtatott képek. Odaadtam neki, hogy csináljon vele, amit akar.


#8 Nem kerestem kiskaput. Az első pár "adag" képet kinyomtattam, de végül kb soha ne nézegettem abban a formában, elraktam a fiókba. El is felejtettem, hogy azok még megvannak. Amikor kérte a törlést, nem hívta fel a nyomtatott képekre figyelmet, én meg már tökre nem emlékeztem rá.

Ha direkt lett volna, akkor csak jobban elrejteném, nem még megkérem, hogy túrja már át a rejtekhelyet. :D Mondjuk nem tudom minek kéne nekem a sok fotó, titokban, amikor mostmár láthatom élőben is minden nap.

jan. 30. 18:57
 10/42 anonim ***** válasza:
58%
Én értem mi a bajod. Nekem se tetszene, hogy nem bízik meg bennem. Kérdezd meg tőle, hogy miért nem teszi, van-e alapja szerinte, vagy önbizalomhiány miatt nem bízik benned. Mindkettő javítható.
jan. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!