Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Általánosságban elmondható,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általánosságban elmondható, hogy a férfiak le fognak lépni az első párjuk mellől, hogy kipróbálják mással is a szexet/párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Én így jártam illetve két barátnőm is. Egyik barátnőmet 4.5 év után dobta a párja, hogy új impulzusok kellenek neki és amúgy se tarthat örökké egy kapcsolat sem. A másik rosszabbul járt, az első szexük után kb 3 héttel már bepróbálkozott másik csajnál szexre. Velem az volt, hogy az exem elkezdett egy másik lánnyal napi szinten beszélni és flörtölni, szexről is beszéltek. Én voltam a hülye, hogy amikor lebukott, nem szakítottam egyből, de mondta, hogy bár nem tudja megmagyarázni, miért tette, de már nem fogja és le is tiltotta a lányt. Rá pár hónapra ez megint megtörtént egy másik lánnyal, ekkor már nem akartam vele maradni, de ő se velem és mondta, hogy az apja is ilyen volt, hogy mindig csajozott (4. feleségével van együtt és minddek van közös gyerek), és ő is olyan hogy mindig mennie kell tovább a következőre...
febr. 1. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindenki, de a nőkre ez ugyanúgy igaz.
febr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
A férfiak ilyenek, ja. Még emlékszem, ahogy az első pasim egy év után közölte, hogy ő másokkal is ki akarja próbálni. Lelki nyomorék a férfiak 90%-a. Azt a pár ritka kincset kell megbecsülni.
febr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

A nőkre is érvényes amit kérdezel. Az első szerelem/kapcsolat azért első, mert nem az egyetlen vagy az utolsó.

Ha érzi az ember, hogy nem működik le kéne lépni azt jól van.

febr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem. Több párt is ismerek, ahol az első kapcsolat lett a befutó. Bátyám is kb 6 éve van az első párjával. Több barátom esetében is hasonló, de a szüleim generációjában is.

Mi 2 éve vagyunk együtt a párommal (mindkettőnknek első kapcsolat), együtt élünk, együtt tervezünk, nagyon jó, harmonikus a kapcsolatunk. Remélem ez így is marad.


Egyébként ugyanez nőknél is megeshet, de szerintem egyáltalán nem törvényszerű egyik nem esetében sem. Megfelelő partnert kell választani, aztán foglalkozni vele. Persze meglepetések érhetnek, de ezzel minimálisra csökkenthető

febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem
febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Igen
febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Én nem.léptem volna le.
febr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Általánosságban igen. De ez nem azt jelenti hogy mindenki, csakhogy a többség. De nőknél is van ilyen.
febr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kíváncsi hogy mással milyen. Hanem tapasztalja meg nincs viszonyítási alapja.
febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Technikailag igen, hiszen a legtöbb ember nem első szerelmével öregedik meg, de nem ettől függ, hogy valaki szakít. Nem minden kapcsolat működik jól hosszútávon, már csak azért se, mert az emberek változnak.
febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!