Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az első szerelem általánosságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelem általánosságban minden emberben nyomot hagy így vagy úgy?

Figyelt kérdés
Tehát úgy értem, amikor véget ér már nem leszel teljesen ugyanaz az az ember. Bár ez igaz a többi utána lévő kapcsolatra is, de úgy érzem, hogy az első szerelem az, ami igazán mélyen nyomot hagy.

2022. dec. 4. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt mondanám, hogy - talán - az első igazi szerelem.


Az első szerelem nem feltétlenül igazi szerelem, így annak szerintem nem mindig van jelentősége.

2022. dec. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Bennem hagyott egy kis PTSD-t
2022. dec. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem
2022. dec. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Megmondom őszintén, én már nem is emlékszem arra, kibe voltam először szerelmes (akár kölcsönösen). Arra emlékszem, akivel elveszettem a szüzességem, de előtte volt vagy 6 olyan ember, akivel egymásba voltunk zúgva halálosan. Szinte semmire sem emlékszem azokból a kapcsolatokból, maximum a helyekre, ahol először randiztunk.
2022. dec. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Ha így érzel, akkor nem ártana szakember segítségét kérni, mert ez nem normális érzés. Volt, elmùlt és kész.
2022. dec. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem az első kapcsolatom hagyott mely nyomot, hiába tartott négy évig. A legutóbbi exem, akivel két éve voltam együtt. Olyan szinten emberileg megalázott és átvert, hogy ezt a mai napig nem tudtam elfelejteni.
2022. dec. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik nagyobb szerelem kb ugyanannyira hagyott nyomot. Talán egy olyan volt, akibe még annál is szerelmesebb voltam, mint a többibe, de az nem az első volt.
2022. dec. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
54%
Pasikban mindenképp, ők szoktak picsogni hogy 16 évesen a gimis barátnőm megcsalt azóta se tudok bízni a nőkben, azért vagyok ilyen és akkor 36 éves :D
2022. dec. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kinél hogy. Van, akinél nagy nyomot hagy, másoknál egyáltalán nem.
2022. dec. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Bár sohase lettem volna vele együtt, mert egy undorító féreg volt.
2022. dec. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!