Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne kezelni az érzelmileg elérhetetlen párom?

Figyelt kérdés
És hogy tudnám rá venni arra hogy őszintén és beszéljen az érzéseiről.
febr. 1. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tippem , hogy ő a férfi.

Úgy ahogy te gondolod, sose fog.

De nem is érti mit akarsz.

Ha akarsz ilyesmiről olvasni, akkor a Miért hazudik a férfi

Miért sír a nő című könyvet ajánlom.

Videón meg Mark Gungort.

febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Megfelelő hangulatba kell hozni, nyugodtnak kell lennie magának az illetőnek és a körülményeknek is nyugodtaknak kell lennie, másképp nem fog menni

Arra viszont készülni kell, hogy ne zúduljanak rá a kérdések egyszerre meg finoman mert ki fog borulni ha ideges vagy rejtetten agreszív típus

Körül kell járni a kérdést ha úgy veszed észre, hogy "érzelmileg nem elérhető"

febr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Valahogy ki kéne “olvasztani a jeget”.
febr. 1. 21:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha meg érzelmes a férfi az a baj.
febr. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 idegen70 válasza:

Én csak néhány napja vagyok tudatában, hogy a párom érzelmileg elérhetetlen . 15 hónapja küzdünk , de ebből a 15 hónapból a felét külön töltöttük mert nem értettem mi a baj velem, miért nem megy a kapcsolat, miért hullámvasút az egész . Míg néhány napja véletlen találtam egy cikket amiből arról írnak miért nem tudok órákon át elérni telefonon, miért nem válaszol az üzenetekre amiért mi kb heti szinten “ szakítottunk “ mert kiakadtam azt hittem velem van baj megbántottam nem szeret már stb. Már tudom hogy passzívva tette magát,nem miattam. Nagyon sok idő és türelem kellett ahhoz hogy egy jól elkapott pillanatban elmondjam neki hogy jól esne ha mondana hogy szeret , jól esne ha beszélne velem és tényleg jól időben sikerült mondani neki mert azóta milliószor elmondja hogy szeret és sírva mesélte a gyerekkori traumákat amik végül ide vezettek . Hogy nem akar nem tud semmi érzelmi reakciót mutatni, ezért marad csendben viták után , nem tudja kezelni védekezik sebezhetetlenne akar válni merthogy ő egy magányos farkas aki nem sértődik aki falka vezér miközben egy ártatlan kisfiú aki annyit szenvedett és fél es szeretetre vágyik es törődésre es retteg hogy újra bántani fogjak . Nehéz ezt megérteni de ha igazán szereted akkor sírva jössz rá te is a dolgokra ahogy én . Nincs nagyobb vágyam minthogy az életem vele eljem le a rettentő nehéz természete ellenére mert megnyílt es tudom hol a baj es tudom én hol rontottam el hogy bunkon követelő voltam vele holott türelem es szép szó által kenyérre kenhető lesz .

Sok sok kitartást neked es ha szeretnél írj bátran .

febr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-össel teljesen egyetértek. 4-es vagyok. Férfi vagyok. De azt kell mondjam szerencsére van olyan nő, aki ezt már az elején észreveszi és nem menekül el, biztat, letol, de mindezt szépen és jó szándékkal és szépen. És 5-ös! Biztos nehezebb hogy ez számodra nem derült ki hamarabb, de ez is a védekezési mechanizmus része és biztos nehezebb így, de légy Vele türelmes, beszéljetek erről, de ne erőltess, ne sürgess semmmit sem! Rengeteg megértés, empátia, türelem kell a részedről és rengeteg türelem pedig az Ő részéről is. De ahogy ideírsz lejön hogy Nektek ez menni fog! Igen, nagyon nehéz, nagyon kemény menet lesz és sajnos hosszú ideig, de menni fog! Bocsánat ha hosszú lett a válasz.
febr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 idegen70 válasza:

Nekem sajnos nem jött át az elején, így én pontosan azt tettem amit irsz is : letoltam es sokat veszekedtem , bantottam. De amikor ott egy férfi es tudod hogy szeret es ha nehezen is de megnyílik aztán pedig hirtelen eltűnik nem válaszol nem hiv nem hiv vissza stb akkor egy idő után már én is elgondolkodtam hogy vajon másik nő van a dologban , vagy csak szimplán hazudik stb . Szóval hidd el nekünk sem könnyű veletek . De úgy érzem magamhoz képest nekem egyébként is nagyon megnyílt mert mi eleve nem is szerelmi kapcsolat miatt ismerkedtünk , így már az elején is más volt , csak ahogy mélyült el a kapcsolat úgy lett egyre nehezebb .

Neked van párod? Gondolom rettentő nehéz volt. Hidd el én megértelek benneteket . Oka van annak ha valaki bezár es felépíti ezt a falat. De ha valaki hajlandó ezt a falat szeretettel es türelemmel lebontani akkor nyert ügye van nálatok 🙂

febr. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es! Lehet benne másik nő, de lehet hogy felgyülemlett benne a sok bántás és most merte meglépni, hogy elenged. De természetesen bármi más is lehet. Ezt csak ő tudja, mi az oka.
febr. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 idegen70 válasza:

8. Mi nem szakítottunk . Együtt vagyunk . Csak igen, volt már olyan hogy ugye elérhetetlenné tette magát és én akkor azt hittem másik nő van a dologban . De nem. Most értettem meg hogy olyankor tőlem kívülálló okok miatt olyan érzelmek vannak benne , hogy nem tud nem akar nincs kedve kommunikálni mert a csend jó neki . Attól nem sérül

Nyilván így leírva néhány mondatban nehéz átadni ,de együtt vagyunk és remelem ez őrökkè így marad ❤️

febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es! Akkor elnézést és kitartást!
febr. 9. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!