Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság menyire tartja magát, hogy aki pszinologushoz jár, az bolond?

Figyelt kérdés

Van értelme így ismerkedni?

Vagy csak egy bolond leszek a nők szemében?

Kvalifikált nőkhöz én kevés vagyok , inkább átlagod, vagy az alatti nők játszanak csak. Másnak mik a tapasztalatai ezzel kapcsolatban?



#pszichológus #Sebzett lelkű férfi
febr. 2. 07:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem inkább az "bolond", aki komoly traumákat cipel, de nem próbálja azokat szakemberrel megoldani (rosszabb esetben egyedül se próbálkozik vele), helyette viszi szépen magával a kapcsolatba.
febr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%

Anyám verve nevelt fel felnőtten lett egy nőverő párom. Mondhatjuk azt hogy mindkettő bolond.


Elmentem a nane-hoz ott van pszichologus es ők ismerik a bolondokat es segitséget kértem hogyan rázzal le a páromat hogy ne öljön meg, és a rendőrség semmit nem segit addig amig nem öl meg akkor se ha késsel keres a városban hol vagyok es én bujkálok.

Szerveztem a költözést menekülést, es tanultam azt, hogyan lehet a bolondokat lehűteni, lerázni hogy felejtsenek el.



Elmondanám hogy amiert pszichologusnál voltam, az anyám elkezdte híresztelni hogy én nem vagyok beszámithato én vagyok bolond elment a nanehoz es lejáratott előttük hogy en egy k-va vagyok, a nőverő exem is lek-z(mivel ő beteg féltékeny állat egy apácát is megkövezne meg szerinte azok is k-k)es:


- a pszihologust is be tudta ellenem folyásolni a manipulativ hazig ragalmazo bolond anyám(el se mondta nekem hogy a hátam mögött a bántalmazómmal spanolgat össze..)

- anyám es a haverok is a bántalmazó exemnek hisznek en vagyok a r.anc meg a hűtlen aki megerdemli a pofonokat(a barátaim kiröhögnek hogy szánalom hogy már megint milyen tré pasit fogtam ki)

- a gyk szetint is mindig az a bolond akiket bántalmazók vesznek körül, soha nem a bántalmazók a bolondok.


Egyetlen egy nő (egy telefonos segelyhivóban) mondta csak azt hogy nincs olyan bevonzás meg hogy az áldozat a hibás, hanem akinek ilyen a környezete annak jóhogy menekülni kell. Nem mi teremtjük meg a környezetet nincs ilyen hogy az áldozat valasztja ki hogy neki verőemberek kellenek.

(Ez kb az hogy pl kirabolnak utcán, aztán még te vagy a hibás minek mentél ott éppen.)



Illetve youtuben vannak előafssok a "bennfentes" is mondta hogy érdekes soha nem azok mennek pszichologushoz akikkel baj van. Azok megtagadják a betegségtudatot is. Tehát az elmebeteg normálisnak tartják magukat soha nem akarják kezelni magukat, nekik nincs szükségük pszichologusra. Viszont pont az a normális, aki elmegy változni fejlodni akar, vagy segitséget kér.

Szóval kb 100 bol 2 ember szerint nem az áldozat a bolond, hanem a manipulatív nárcik azok es őket kéne kezelni.


De a valoságban a nárcik bárkit manipulálnak megvesznek a társadalom melléjük áll, az áldozatot tapossák csak.

febr. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
*hazug rágalmazó
febr. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%
Szóval ne nagyon híreszteld hogy te pszichologushoz jársz.
febr. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Ismerkedéskor hogy jön fel a téma?

Semmi mást nem tudsz magadról mesélni?

febr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5. Ha 10 randin, vagy mondjuk 3 hónap egyűt járás után derül ki, attól ez még probléma. Attól független, hogy ismerkedés alatt megmondom, vagy se.
febr. 2. 08:24
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

Elsővel egyetértek.


Viszont sajnos előítéletes mocsok társadalomban élünk éppen. Rögtön ezzel előállni valóban okozhat nehézségeket. De persze sokáig elhúzni sem jó a bevallást, úgyhogy valahogyan meg kell találni megfelelő időt rá.


Emellett ne nézd le magadat. Még attól sem, amit mondtam az előítéletes világról és én is utálok sok dolgot most. Mások szemével nézve párom úgyszólván jobb kategória. Kettős mércénk van abban, hogy kapcsolaton kívül kalandozásban ő jobban tetszett a pasiknak és ellenben kapcsolatként egyetlen vagyok neki. Nem ezektől függ, hogy kik hogyan találnak egymásra. Fel a fejjel és pozitívan előre! :-)


35/F

febr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha járnék pszichológushoz, sose mondanám senkinek.
febr. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%
Sajnos él, de szerintem aki így gondolkozik, azzal nem is érdemes kapcsolatot kezdeni.
febr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

El kéne felejteni az általánosítást.

Nem mindenki hiszi azt, hogy aki pszichológushoz jár, az hülye.


Ha valaki ezt gondolja, az nem a te embered. Ennyi.


Ha a tizedik randi után kezd hülyének gondolni, akkor lehet, hogy nem amiatt gondolja, hogy terapeutához jársz. Lehet, hogy az összkép alapján kezd elbizonytalanodni.

febr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!