Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom mindenki szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom mindenki szereti akkor velem van a baj?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon makacs nő és sokszor felcseszi az agyam, de emellett jó is vele. Barátokkal, meg mindenkivel tök jól elvan. Múltkor rácsaptam az ajtót és 3 nappal később mentem haza. Most költöztünk össze két év járás után. 33F

2022. ápr. 12. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Múltkor rácsaptam az ajtót és 3 nappal később mentem haza."


Ennek mi volt a konkrét oka és előzménye?

2022. ápr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nem létezik, hogy valakit mindenki szeret. Ugyanakkor az emberek többsége igyekszik olyan személyekkel körülvenni magát, akik szeretik és jól érzi magát a társaságában.


Hogyha nem érzed magad jól mellette, akkor nem illetek össze.

2022. ápr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Mintha a nejemről olvasnék. MENEKÜLJ!!! Nem vicc. Én most válok. Állandó viták és veszekedések voltak. Amibe csak tudott bele kötött. Később kiderült, hogy pszichiátrián is kezelték korábban.

A szex volt az egyetlen jó dolog ebben a kapcsolatban.

2022. ápr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Korábban 3 párkapcsolatom volt, hol hosszabb, hol rövidebb, de egyik sem volt ilyen jó mint vele. De a legnehezebb is.
2022. ápr. 12. 13:06
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Barátomat millioan szeretik. De velük nem is ugy viselkedik mint a hozzá legközelebb állóakkal. Mások nem kapják a hideget tőle.


Ne hasonlitgass párkapcsolatot baráti kapcsolatokhoz.


Szoval ha ot mindenki szereti attol még lehet otthon sárkány amit csak a párja kap belőle.

2022. ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Más dolog együtt lenni valakivel néhány órát és más dolog együtt élni vele.
2022. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Laylah ***** válasza:
100%

Anyámat mindenki imádta, mindenkivel kedves, nyájas volt, temetésén is volt legalább 100 ember, pedig vidéki kisvárosról beszélünk. Egyedül én nem ejtettem érte egy könnycseppet sem, mert ami frusztrációja volt az életben, azt mind rajtam vezette le, teljesen más ember volt velem szemben, számomra egy kétszínű alak volt, aki ott terrorizált lelkileg, ahogy tudott.

Vannak ilyenek, de nem érdemes magad tönkretenni mellettük attól, hogy mások kedvelik. Az legyen az elsődleges szempont, hogy NEKED jó-e, nem az, hogy másoknak milyen. Te élsz vele, nem ők.

2022. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy inkább elkerülted a választ az 1. hozzászólásban feltett kérdésemre, ha már nem akartál rá őszintén válaszolni.
2022. ápr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
(Mármint úgy értem, hogy korrektebb, mintha nem teljesen az igazat írnád, - ahogy nem kevesen tennék annak érdekében, hogy jogosnak tűnjön az ajtócsapkodás, vagy bármi egyéb, amivel egy konfliktusra reagálnak.)
2022. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!