Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azzal nyugtatom magam esténként ahogy elképzelem, hogy új életet kezdek és van még időm, ha ez nem jönne össze... vagy elképzelem hogyan ghostolhatnék ki a párkapcsolatból... Akkor mit kellene tegyek?

Figyelt kérdés
A kapcsolattal önmagában nincs probléma, de úgy érzem jelenleg nem ugyanott tartunk az életben, és az elképzeléseink sem egyeznek teljesen. Én beköltöznék a városba, ő nem, jelenleg már dolgozom és szeretnék már azon gondolkozni, hogy saját ház/lakás.. gyerekvállalás, de ő még csak most fog munkába állni...

febr. 3. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Én azt csinálnám ami legjobban megfelel nekem. Valszeg ghostolnék ha te is úgy érzed.
febr. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Én azt mondom ha a kapcsolatban önmagában nincs probléma az olyan ritka mint a fehér holló…. Biztosan nem dobbantanék van aki húsz évig keres / vagy próbál ilyent kialakítani!

Az nem opció hogy te elköltözöl egyedül és megvárod hogy menjen utánad?

febr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts.
febr. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan arról ábrándozol, hogy kilépsz a kapcsolatból. Tedd meg és meg fogsz könnyebbülni. Nem úgy tűnik, mint egy szerelmi kapcsolat.
febr. 18. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne ghostolj, beszélj a pároddal felnőtt ember módjára. Ha nem ugyanarra tart az életetek, akkor nincs értelme rabolni egymás idejét.
febr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme folytatni a kapcsolatot, személyesen tedd ki.
febr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A ghostinggal, különösen ha a barátodról van szó, nem csak vkiről, akivel ismerkedsz, szörnyen megalázó és gerinctelen dolog. Szakíts ha nem vagy boldog vele. Ne ghostold
febr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!