Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyen ennyire szégyenlős a barátnőm?

Figyelt kérdés

Ha megvan neki, akkor szégyenli magát előttem. Olyankor nem zuhanyzunk együtt, mint máskor. Esténként olyankor mindig nadrágot húz az alváshoz, mikor egyébként nem szokott, és mindig mondja, hogy ez úgy kényelemetlen neki.

Gyakran csinál olyat ilyenkor, hogy leteper, mert kívánja az együttlétet, aztán ebből az lesz, hogy visszakozik, nem akarja, hogy ilyenkor meztelenül lássam, mert az "kiábrándító lesz", aztán végül a helyzet eredménye az hogy ő kielégít engem, de én nem viszonozhatom, mert ő éppen "undi és nem lenne jó nekem".

Meg ugy en block takargatja magát olyankor, mert nem akar kiábrándító lenni. Viszont én többször elmondtam neki, hogy nem zavar, de ettől nem változott semmi a viselkedésén.


febr. 3. 02:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%
Semmit ilyennek nem való FFI nem is értem minek pasizik az ilyen... szànalmas
febr. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom nem vagytok régóta együtt. Majd elmúlik nála ez.
febr. 3. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Légy türelmes. Ha meg van egy nőnek elég furcsán viselkedik. Élvezd hogy szeret és figyelmes hogy neked nem legyen kiábrándító. Légy vele extra gyengéd és előbb utóbb engedni fogja.
febr. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Van egy szaga a menstruációs vérnek, gondolom nem akarja, hogy érezzed és totál kiábránduljál belőle. Inkább örülj, hogy ilyen diszkréren kezeli, hosszú kapcsolatban már jobban eleresztik magukat, majd szagolhatod a wcben a bűzölgő betéthegyeket.
febr. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Látszik, hogy nagyon értesz a nőkhöz, biológiájukhoz...
febr. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Este én is rövidnadrágot szoktam felhúzni, ha menstruálok. Éjszakára kényelmetlen nekem a tampon. A betétet pedig jobban egy helyen tartja, ha a bugyira még egy feszes nadrágot is ráhúzok. Ilyenkor mi sem fürdünk együtt (max ha tampon van bent). És fürdés előtt direkt szólni szoktam neki, hogy most ne jöjjön be közben a fürdőszobába fogat mosni, stb. Ez nem szégyenlősség részemről. Csupán nem szeretném, ha azt látná, hogy dől belőlem a vér. Azt elég lesz akkor látnia, ha már a szülőszobában leszünk.
febr. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Zuhanyozna a franc a palimmal együtt minden áldott nap...Egyik exem is ilyen volt,ki is dobtam,nem hagyott nekem intim szférát :D
febr. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Mekkora egy rinyagép vagy! Nem zuhanyzik veled és nacit is vesz fel mikor megvan neki brühühü.....röhejes vagy!
febr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#2 Másfél éve vagyunk együtt, ebből több, mint egy éve együtt is élünk.

#8 Ha azért csinálná ezt, mert így jobb neki, akkor nem zavarna. Az zavar, hogy azért csinálja így, hogy ne legyen kiábrándító.

febr. 3. 10:19
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Ezzel szerintem nem kell semmit tenned. A menstruációs vér büdös. És folyik mindenhová. Szerintem érthető amit csinál. Szarni sem szoktunk együtt. Érted... 😅 #6 voltam. 27N
febr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!