Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Elsőre nem fura amikor a barátnőtök pukizik? És a párkapcsolatotokban mennyi idő után "mertetek"?

Figyelt kérdés

Azt mondják ez bizalmi kérdés is, ebben lehet hogy van valami. Az én barátom kicsit szégyenlős. Sokáig még pucéran is alig volt, szex közben be kellett takartunk magunkat. Aztán ezt sikerült leküzdeni, ma már legtöbbször együtt fürdünk. Volt már rá alkalom, hogy véletlen kicsúszott egy neki, vagy nekem. Eddig nem vettük úgy fel a dolgot. Tudom, hogy majd idővel kialakul ez is, de én attól tartok, hogyha meghall majd akkor kevésbé tart nőiesnek. Van ebben ráció? Illetve ti hogyan kezeltétek a dolgot? Inkább viccesen, vagy nem foglalkoztatok vele?

Ja amúgy, másfél éve vagyunk együtt.



2013. nov. 3. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem érdekel ezt természetes :D nem tárolhatja magába :D
2013. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem k*rvára zavar ha egy nő elfingja magát, igaz én is próbálom úgy csinálni, hogy lehetőleg ne előtte. Nem tudom miért, szerintem nagyon nem nőies, de ez van. Természetes. Megpróbálom elfogadni. :)
2013. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem rottyant mellé egy kis barnát is, akkor nem para.
2013. nov. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szoktam persze "pukizni", nem sűrűn (szerencsére), de hang nélkül, és nem feltűnően..
2013. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hang nélkül és nem feltűnően nekem is megy :S Mennyi idő után mertetek normálisan?
2013. nov. 3. 19:59
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
A barátom elég lazán oda szokott fingani ha nem zárt szobában vagyunk :D. Én csak wc-n szoktam, nagydolog közben, de ha hallja véletlenül mindig megdicsér ha szépet sikerült. Nálam inkább a böfögés az, amit nem tudok és nem is akarok visszatartani. Imádok poénból a képébe böfögni. Szerencsére eddig az összes barátom tolerálta ezt a furcsa mániámat. :D
2013. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
80%

van egy tuti tippem:

pukizz egyet hogy hallja! aztán kezdj el nevetni ezzel is azt bizonyítva, hogy nincs mit szégyelni. bátran pukizz előtte, mert nem szégyen! egy idő után majd meglátod, hogy ő is fog előtted

2013. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Egyik barátnőm azért hagyott el mert sex közben fingott 1et és én oda mondtam neki,hogy "szard már össze magad!"...
2013. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

Mi pár hónap után már pukiztunk egymás előtt.

Láttam rajta h valami nincs rendben. Mondta h fáj a hasa én meg lazán rávágtam h pukizzon nyugodtan ha az a baj. Nah ő utána már nem tartotta vissza és én is mikor olyan volt mondtam h kell, ő is mondta h nem zavarja. Ha cifrára v büdire sikerül akkor röhögünk egy sort rajta. Sztem semmi szégyelni való nincs benne. Ilyen az ember, hozzá tartozik a biológiájához.

2013. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen ez így van, csak mint mondtam Ő valahogy szégyenlősebb. Egyszer próbáltam viccesebbre fogni amikor véletlen neki kicsúszott, de csak zavarba jött, pedig nem így szerettem volna. Azóta csak wc-n vagy halkan "merek". Hátha majd idővel :S
2013. nov. 3. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!