Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez így működhetne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így működhetne?

Figyelt kérdés

Van egy lány, beszélünk egy ideje, szimptatikusak is vagyunk egymásnak. Viszont én teljesen más közegből származom, mint ő és ezt még nem tudja. Ő egy viszonylag tehetős családban él, én viszont már elköltöztem, sz*r gyerekkorom volt, alig van valamin, nincs autóm, jogsim, lakásom, és ez így eléggé bizonytalanná tesz, hogy ha esetleg komolyra fordulnának a dolgok akkor ez működhet-e. Félek, hogy neki nem az ilyen féle férfiak kellenek (sajnos a mai világból kiindulva).

Lenne így esély szerintetek vagy hagyjam inkább?


febr. 3. 06:58
 1/5 Kitana. ***** válasza:
85%
Valamennyit tud már ezekből? Ha igen és nem zavarja, akkor nem látom akadályát. Ha nem tudja, akkor meg majd kiderül. Nekem is volt rossz anyagi helyzetből jövő párom, mivel semmi hatással nem volt a jelenére, így a kapcsolatra sem volt hatással. (Értem ezalatt, hogy dolgozott, mikor összejöttünk, volt pénze már programokra, nem sajnálta, nem volt extrémen kuporgatós, szerette élvezni az életet és nem volt irigy arra sem, hogy én könnyebb helyzetben voltam.)
febr. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
78%
Semmit nem tudtunk meg a vele való jelenlegi kapcsolatodról, csakis az aggályaidról, bástya...
febr. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk is hasonló a helyzet. Nem okozott problémát az ismerkedéskor sem. Már közös ingatlanunk van. Az én családom sokak többet segít anyagilag és lelkileg is mint a vőlegényemé. De ettől még szeretjük egymást és nagyon jól megvagyunk. 🤗
febr. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tud már valamit? Vagy állítottad az ellenkezőjét?

Szerintem ha latja hogy dolgozol, hogy tudsz bánni a pénzzel, akkor nem lesz gond.

Nekem is volt ilyen exem, de sajnos ő csak szóban probált ez ellen tenni, amúgy rajtam élősködött, kihasznált, lehuzott. De te csak ez alapján a rövid irasod alapján is nem ilyennek tűnsz.

Tény hogy jobb ha hasonlóak a körülmények, de ha dolgozol, takarékoskodsz, akkor idővel te is feljebb kerülsz

febr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjam? Kérdezz rá nála.
febr. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!