Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek depresszios?

Figyelt kérdés
Par honapja vagyunk egyutt es arra gyanakszom, hogy depresszios. Sokszor sz*r kedve van, ha valami kis dolog nem jon ossze, vagy csalodik valakiben. Ha kerdezem hogy van, sosem mondja hogy jol, szoszerint mindig azt mondja hogy stresszel, vagy az egyetemen miatt vagy penz, csalad stb, sot ki is mondta hogy konretan allandoan stesszt erez (egyre tobbet cigizik, tarsasag nelkul is, pedig mondja hogy eszrevette hogy kevesebbet kene az egeszsege miatt) ... Az a furcsa hogy nem latszik rajta az egesz alapvetoen, mert nagyon tarsasagi es nyitott ember, igy jottunk ossze. Tobbszor is volt olyan hogy egyedul akart lenni, olyan is volt, hogy amikor atmentem orult de a vegen mondta hogy most szivesebben lett volna egyedul. Amikor nem mosolyog az egesz tekintete olyan szomoru... Az is fura hogy sosem akar melyebben beszelni arrol hogy, hogy van, neha megkoszoni ha felajanlom, de olyan is mondott mar hogy nem en vagyok a pszihologusa (amugy nincs neki tudtommal)... O 23 eves fiu es 21 lany
febr. 10. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem depresszió, inkább szorongás. Nem tudja kezelni a dolgait.
febr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem biztos, mert egy csomo mindenben meg full laza, pl. tarsasagi helyzetekben
febr. 10. 08:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azzal leplezi...
febr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A depressziós ember befelé fordul, el sem jár társaságba. A szorongó meg leplezi amennyire tudja.
febr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4-van mosolygó depresszió is! Amikor kifele, iszonyú erőfeszítések árán azt mutatja, hogy jól van, minden rendben van.

Kérdező, simán lehet depressziós. Jelezd neki vissza, amit látsz rajta és, hogy ez aggaszt téged. Támogasd, hogy kérjen segítséget. Ha meg tanul, egyetemen is van pszichológus.

febr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mar mondtam neki tobbszor. Erre kb az a valasz h igen vannak problemai de nekem is vannak. Meg az h amugy minden ok csak sokat stresszel
febr. 10. 09:11
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de elmondhatatlanul, hogy téged is befolyasol a hangulata, nem jó vele lenni. Egy depressziós mellett hosszú távon nagyon nehéz.
febr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha szorong és nem hajlandó vele semmit kezdeni, idővel sokkal rosszabb lesz, majd jön az állandó szorongás, depresszió, pánikbetegség. Tudom, átéltem. A különbség köztünk annyi, hogy én szembe néztem vele es kezeltem/kezeltettem, hogy ne hasson ki a páromra sem illetve, hogy én is jobban legyek. Ha ő ezekre nem hajlandó, téged is magával fog rántani.
febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Amikor nem mosolyog az egesz tekintete olyan szomoru...

Valami régóta bánthatja. De ha a jelenben jók a napjai, el tudja látni a feladatait és jól érzi magát veled, majd ezt is fel fogja tudni dolgozni, vagy ha van elrendezendő dolga, azt is meg fogja oldani.

febr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!