Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elveszi a kedvemet a beszólása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszi a kedvemet a beszólásaival, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sokszor tapintatlan a párom és a hülye megjegyzéseivel elveszi a kedvemet attól hogy beleadjak a kapcsolatunkba. Ilyenkor pl nem fözök rá szivesen, nem vasalom ki az ingjeit, nincs kedvem sütit sütni neki (pedig ez az egyik hobbim, de hiszem hogy jó kedv nélül a süti se sikerül jól), meg ilyen apróságok amiket eddig örömmel csináltam. (Igen, a szex is ugyanez a kategória. Semmi kedvem sincs ágyba bújni vele amikor 2 perce valami ökörséggel megbántott). Nem tudom rendesen megfogalmazni, de van aki hasonló helyzetben van? Meg ilyenkor mit kell tenni? Amikor jól megbánt valamivel, akkor is fözzek neki finomat? Nem fog emiatt cselédnek tekinteni?

Hiányzik nagyon az az idôszak amikor még figyelmes volt, meghallgatott meg érdekelte hogy mi van velem. Felébresztette bennem az a vágyat hogy beleadjak a kapcsolatunkba. Most sajnos az ellentétje van.


(Nem tudok szakitani vele mert van közös gyerekünk. Inkább megbeszélném vele, de nem tudom már mi mást mondjak. Már jópárszor megkèrtem hogy ne legyen tapló mert borzalmasan rányomja a bélyegét a napomra, de tart 2 napig a kedvesség Aztán minden ujbol kezdödik (kommentek, tapintatlan beszólások stb)


febr. 13. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Beszólások?

Mire? Kire?

Rád?

Írsz pár példát?

febr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

Nincs kedved ilyenkor, vagy csak buntetni akarod ahelyett, hogy elmondanad neki, hogy megbantott valamivel?

Ez eleg keves info.

febr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

Én értem milyen ez, velünk is volt. Olyan bunkó tud lenni, de inkább ilyenek hogy pl: üljmále, dobdmáel ilyeneket mond, de már rájöttem hogy ilyenkor ő családapásat játszik és határozott. De azért nehéz volt megszokni. Utána meg kedveskedik, bár azt is így néha 🤣: máméneszeretnélek, máménelennélcsinos (a ruhát ha kérdezem), gyeremáide, sosejösszide? Moshovamész??

Mikor bújjak hozzá ugye és várja. De nagyon rendes és mindent megtesz értünk csak ilyen a stílusa, néha jó hallgatni ezeket néha azért túlzásba esik.

febr. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Ne fogd a gyerekre, hogy miert nem szakitasz. Neked ez mar nagyon nem jo, hidd el, hosszu tavon ez az egeszsegedre fog menni. Meg ha mar gyerek tema, ot szerinted nem fogja szekalni kesobb? Szeretnel egy onbizalomhianyos gyereket? En amugy ilyen beszologato, banto apa mellett nottem fel es aldottam volna anyamat, ha elhagyja es nem kellett volna elviselnem a beszolasait, bantasait.
febr. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Problémákat le kell ülni megbeszélni. Utólag büntetni, passzív agresszívan viselkedni nem célravezető, mert csak annyit érsz el, hogy visszarúgsz.
febr. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Velem a 4 év alatt max 2x fordult elő, hogy megbántott. Mindkét alkalommal elmondtam, hogy ez nekem most rosszul esett, csalódtam és félek egy kicsit ettől az énjétől. Ahogy ezt kimondom kapcsol nála valami, és azonnal jön bocsánatot kérni, ès megszeretgetni.
febr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd meg neki ezt a videót mindig, amikor beszól:

https://www.youtube.com/watch?v=XUbGy3jlo3I

febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező,én pont így vagyok,ha ez megnyugtat.Én ilyenkor nem vacsoràzok vele,ha el is kezdtem főzni,nem fejezem be,fejhallgatót teszek a fülemre és elvonulok.Vagy elmegyek edzeni,vásárolni.
febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudok szakitani vele mert van közös gyerekünk - tehát helyette tönkreteszed a gyereketeket is. Remek...


Apám sem akart válni, mert jaj, én.

Végülis 10 éve rájuk nem nyitom az ajtót. Anyámat azért utálom, amiket tett, apámat meg, mert asszisztált mindehhez.

febr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!