Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit várnak azok a "barátok",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várnak azok a "barátok", akik nyíltan rosszallják egy barátjuk kapcsolatát?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint az, ha valaki egyszer elmondja, hogy "Te figyelj, én jobb társat képzeltem el melléd, de a Te döntésed, felnőtt ember vagy, biztos tudod mit csinálsz", akkor az még a baráti féltés kategória.

De amikor valaki hosszasan érvel, hogy de Te valójában nem is vagy boldog, csak láttatni akarod, meg fikázzák az ember párját, azzal pont az ellenkező hatást érik el. Mi játszódik le ilyenkor az ember fejében? Hogy azt fogja mondani a delikvens, hogy "Jaj figyi, tök jó, hogy mondod, igazad van. Hazamegyek és szakítok is a barátnőmmel".

Vagy mi célja van ezeknek? Hol van szerintetek az egészséges határ ebben a témakörben?


febr. 14. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy amíg nem kérdezi meg a barát a véleményemet, addig nem szólok semmit. Persze ha látom rajta, hogy borzasztóan feszült, szomorú, akkor rákérdezek.


Igazából mindenki azt hiszi, hogy majd ő megmondja a tutit. Nagyon sokszor a barát is tisztában van a dolgokkal, csak nem azt mondja/mutatja. Külső szemmel egészen máshogy látunk mindent.


Aki nem látja az erdőtől sem a fát, az meg majd tapasztal és tanul vagy nem tanul belőle. Volt már nolyan, hogy a fél cég tudta, hogy összejár két munkatárs. A pasi ott is hagyta a feleségét (mondjuk kiderült, hogy a nő lépett le inkább). Szóval az elejétől fogva többen mondták a pasinak, hogy ezzel a nővel nem kéne. Mindenkivel csak a konfliktusa van, több mindenkire próbált már rámászni, folyton hazugságon kapják. Mégis együtt vannak, közben a nő egyértelműen csak játszadozik.


Talán ha több mindenki mondogatja, elgondolkodik egy kicsit az ember, de ha nagyon szerelmes, akkor úgysem fog.

febr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen ember egyáltalán nem barát, hanem egy rosszindulatú károgó varjú. Igyekeznék megszabadulni tőle.
febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pl. abban az esetben amikor látja a környezet, barátok, hogy nincs jó hatással az emberre a partner, akkor szerintem valahol jogos az aggodalom, ha új szokásokat vesz fel, pl. Elkezd inni, cigizni, éjszakázni az új partner hatására, vagy látják hogy negatív spirálban van az illető, depressziós ilyenkor is elkezdenek gyanakodni a partnerre. Sokszor egy kivülállónak tiszta sor ki az aki nem jó szándék miatt van az emberrel, kihasználja, és ki az aki tényleg szereti, ezt egy szerelmes nem biztos, hogy fogni fogja, azt hoszi, hogy csak irigyek mások az ő kapcsolatára. Én is voltam így, utólag szégyeltem, hogy nem hallgattam a figyelmeztetésekre, vagy a tapintatos szólásokra.


Aztán van az eset is amikor az un barátaid nem is barátaid, hanem inkább rivális, de ezt neked kell tudnod, hogy mennyire bízhatsz meg bennük.

febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés kértél-e véleményt, kérdés panaszkodsz-e vagy dicséred a párod neki gyakran. Lehet elege van belőled.
febr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

"Mi játszódik le ilyenkor az ember fejében? Hogy azt fogja mondani a delikvens, hogy "Jaj figyi, tök jó, hogy mondod, igazad van. Hazamegyek és szakítok is a barátnőmmel".

""

Altalaban a nok beszelik le a masik not az adott ferfirol ... nem pedig FOrditva. ha a noknek be jon egy pasi es nem mernek ra menni akkor is le beszelik a masik not hogy inkabb senkie sem legyen. A nok nagyon gonoszak es onzoek tudnak lenni.

febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm pont ilyen helyzetben van. Szarik rá a párja, nem tudnak kommunikálni, nincs egy egészséges/normális aspektus a kapcsolatban. Szokta kérdezni a véleményem, ilyenkor őszintén el is mondom, de persze csak annyit mond, hogy tudja, nem jó a kapcsolat, de gyenge szakítani. Viszont minden egyes nap hallgatnom kell a panaszaradatot.

Ilyen esetben szerintem teljesen jogos, hogy ha kiakadok, mert ha folyamatosan ezt a helyzetet választja önszántából, akkor ne panaszkodjon.

febr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os: itt most olyan esetről beszélek, ahol az illető azt mondja, hogy jól van, de a barátok egy része (nem az egész) rosszallja az egészet, nem hiszi el, hogy tényleg boldog a pár. Csupán azért, mert az új párja szöges ellentétben van az előzővel sok dologban.
febr. 19. 11:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hgy ha mindenki ennyire ellene van az új partnernek, akkor annak nem lenne valami oka. Valami biztosan nem kerek, ha senki nem támogatja az új kapcsolatot.
febr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A legtobb baratno meg sem kockaztatja hogy legyen valami a ferfivel , ugy le beszelik ahogy csak kell.. utana mar beszelgetni sem lehet.
febr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!