Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális dolog? Én még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog? Én még ilyet életemben nem hallottam fogalmam sincs mit tegyek??

Figyelt kérdés

Ma délben átjött hozzám a barátnőm akivel 4 hónapja járunk (ő 26 én 28 vagyok). Sűrűn főzök neki, mert szereti és én is imádom a szakmám amúgy szakács vagyok. Mindig a kedvenc kajáit készítem, nagyjából egy az ízlésünk is, azonban a desszert elkészítésére nem maradt időm, így készen vett csokipudingot vettem előre, tudjátok ilyen műanyag poharas. Megebédeltünk, minden én dobtam ki a kukába a csokispuding dobozait, pont az emailjeimre válaszoltam, mire velőtrázó sikolyt hallottam a konyhából. A barátnőm berohant és a kukából kivett csokis puding dobozokat rázogatta felém hisztérikus sírással, de egy szót se értettem jobbára kivehetetlen szavakat. Mire kissé lenyugodott megértettem, hogy azon akadt ki, hogy én a dobozokat külön dobtam ki, nem egymásba csúsztatva, ő ebből azt vonta le, hogy nekem semmit nem jelent a kapcsolatunk... Csak néztem bambán, én még ilyenről nem is hallottam. Gyorsan megnéztem a naptárt nincs e április 1 véletlen, de nem áprilisi tréfa, komolyan gondolta el is viharzott. Azóta a telefonját se veszi fel nekem, ennek már 5 órája, illetve folyton foglaltat jelez az is eszembe jutott letiltott volna??


Tanácstalan vagyok, négy hónapja járunk, tudom nem nagy idő, de okos értelmes nő soha ilyenre nem volt még példa. De nem is hallottam még ilyenről, iszonyú hülyén érzem magam. Ti mit tennétek a helyemben, most komolyan ekkorát "vétettem"?...



febr. 14. 17:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Troll vagy, ilyen hülye nincs.
febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Én sem. Jó a fantáziád fiam.
febr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
4 hónapig sikerült titkolnia, hogy mentális sérült? Nem semmi.
febr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
Ugye csak trollkodsz? Igazából mindegy, mert jót nevettem a sztorin. Mindenesetre nem normális amit művelt. Helyedben hagynám a fenébe, mert olyan mértékben önbizalomhiányos, hogy rajta segíteni még pszichológus se tudna és ez nem vicc.
febr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

Nem viccesek amúgy ezek a lehetetlennek tűnő "kiakadt a barátnőm mert kék az ég" kérdések..


Napi szinten több ilyen eszméletlen fura kérdés van. Mintha valami diliház lenne ez a bolygó.


Szóval szerintem ez kamu úgy ahogy van.

febr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%

"Azóta a telefonját se veszi fel nekem, ennek már 5 órája, illetve folyton foglaltat jelez az is eszembe jutott letiltott volna??"

Örülj, hogy ő előbb meglátta, hogy nincs jövőtök egymással.

(Egyébként sajnálom, hogy ilyen szörnyű élményben volt részed vele.)

febr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%

Amúgy vannak ilyen emberek sajnos. Még az is baj hogy nem öleled át egész éjszaka amikor alszol, nem vagy tudatodnál. Vagy az baj, hogy nem olvasol a gondolataiban ahelyett, hogy kifejtené mit akarna.

Az ilyen emberek míg nem nyernek egészséges önképet addig mindig csak sérülnek, még inkább a mélybe kerülnek.

Úgyhogy inkább szakíts vele, vagy tiltsd le.

febr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Mint említettem nekem is furcsa volt ez a reakció és nem is tudtam mire vélni. Nem volt példa még ilyenre mióta ismerem.

Nem szívesen írtam ki ezt a kérdést ide, nem jó érzés "kiadni". De haverok előtt szégyellem ezt a sztorit, mert erzem, hogy gáz. Én szeretem és nem értem ezt a viselkedést, komolyan rosszul esik, meg egyben kényelmetlen érzés is, nem tudom megfogalmazni.

Nem volt soha semmi jel hogy mentális baja lenne

febr. 14. 17:30
 9/19 A kérdező kommentje:

#6:


Erre lenne akkor szerintem a normális kommunikáció. Értelmes srácnak tartom magam, ha elmondta volna "nézd ezért és ezért nem akarok veled lwnni" nem könnyű de elfogadom pont.

Nem ilyen egetrengető hülye kifogással na mindegy...

febr. 14. 17:34
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
Fuss!
febr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!