Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen nő még nem volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legly kérdése:

Ilyen nő még nem volt az életembe, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rövidre fogva.


Eddig csak olyan lányokkal voltam együtt, akiket egy nap alatt megkaphattam és azt csináltam velük amit akartam...


DE most van egy olyan nő (és jogosan nőnek szólítom), aki a legalapvetőbb dologtól akar velem indulni, de mivel nekem ilyen nem volt még az életemben, nem tudom, hogy hogy kell ezt csinálni. :/


Tanácsokat, tippeket várok, előre is köszönöm!



2015. dec. 17. 22:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit értesz legalapvetőbb dolog alatt?
2015. dec. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Legalapvetőbb dolog? Mire gondolsz? Beszélgetés, ismerkedés?


Nos, egyszer ezt is el kell kezdeni. ;-) Ötletelsz, hogy hova vihetnéd a közelben randira, milyen szép helyeket ismersz, attól függően, mi érdekli a nőt, próbálsz neki programokat kitalálni, és beszédtémákat keresni.


Később kis ajándékokkal is meglepheted, pl.egy szál rózsa.


Ami a fizikai valóságot illeti, először kézfogás, kézenfogva járkálás, megölelés, csók...irányban haladsz, aztán egyszer csak eljutsz oda, hogy "azt csináltok együtt, amit akartok" ;)


Konkrétabb tanácsokért konkrétabb helyzetmagyarázatot és konkrétabb kérdéseket kérek, fentebbit ugyanis csak saját elképzelésem és belemagyarázásom alapján tettem. :)

2015. dec. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Fogd meg a kezét, és sétálj vele, és azután így tovább! :-)
2015. dec. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha életemben nem hallottam ilyen szomorú dolgot.:(Hány éves vagy?Először is tiszteld, és úgy látszik, méltó arra, hogy várj rá.Akkor veled nagy gondok vannak,már bocs.Gondolom szeretné,ha megnyílnál neki, talán Te is akarod,ha kiírtad ezt a kèrdést. 26N
2015. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit olyan, mintha azt mondtad volna;eddig csak prostikkal volt dolgom, de most találkoztam egy nővel, aki nem hagy hidegen. Hát készülj fel a szexmentes időszakra, ne erőltess rá semmit,azzal elüldözöd.
2015. dec. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)


2.hsz, pont erre gondoltam :)


26N-nek, meg üzenem, hogy 20 éves vagyok... :(


De már vártam egy ilyen nőre, csak tényleg nem volt még ebbe részem ígya kapcsolat legelejétől elkezdeni sajnos soha :/

2015. dec. 17. 23:22
 7/14 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj, és ne a múltadba nézz, hanem becsüld meg ezt a nőt, és optimistán, türelemmel, odafigyeléssel, előrenézz!
2015. dec. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

nézz meg pár romantikus filmet és tanulj


hívd el randizni, hívd el még egyszer,a második randin már mehet a csókolózás,és az ölelés.


utána töltsetek el több órás randikat, pl elmentek kirándulni Szentendrére meg ilyenek!


NE LEGYÉL SÓHER,egy táblacsoki vagy bonbont adhatnál neki néhanapján :)


születésnapját,névnapját a SOHA ne merd elfelejteni :)


Amikor úgy érzed le is feküdnél vele,rendezd úgy, hogy felmenjetek valamelyikőtökhöz és mond el neki, hogy szeretnéd,ha a barátnőd lenne. Ne csald meg, ne flörtölj más nőkkel és ne is írogass más csajoknak fészbukon,meg ne lájkolgassál.


Hát ennyi dióhéjban,sok sikert haver.

2015. dec. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagy egyem a fajtádat. Azt a himbálózó szűzmáriáját nekije.


Na de viccet félretéve, én úgy látom hogy te csak mindenre kapható, gátlástalan, fehérmájú csajokat fogtál ki, akik kívánták a szexet elkötelezettség nélkül. Tiszta sor.


Ám, most itt 1 lány, aki őszintének tűnik, és egyből leszögezte a játékszabályokat, vagyis megszeretne előbb ismerni. Semmi gond, kellenek majd közös programok.


Előbb-utóbb jönnek majd az ünnepek, és a születésnapok, névnapok, majd itt bizonyíthatsz neki hogy szereted őt.


Ha minden jól megy, egy erkölcsös, rendes lánnyal lesz dolgod egy szép kapcsolatban, akinek van tartása, és véleménye, elképzelései, céljai és jövője.


Türelem és kitartás kérdése az egész. Fene a fajtádat tényleg! Mérges vagyok most! :D

2015. dec. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Missi_Key ***** válasza:
Valakinek fájt az igazság....
2015. dec. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!