Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy mindig ez történik? Mit akarhat ezzel elérni?

Figyelt kérdés

Tavkapcsolatban élek a párommal, szerencsére most is megoldottuk, hogy nála legyek majdnem 2 hetet.


Na mármost a két hét viszonylag zökkenőmentesen telt, voltak kisebb összeveszések, de hálistennek nem olyan sok. A Valentin-napot is együtt töltöttük. Utána este hazautaztam, és több dolog miatt elkezdett hibáztatni, egy része jogos, csak nem értem ezt miért oint tegnap este kellett:


Igazán ki vehetném a részem a házimunkából.



Ő is dolgozik, ő is fáradt.


Nem fogtam kezembe porszívót az ittlétem alatt.


Ott hagytam neki a mosogatnivalókat.


Tény, én nem vagyok akkora tisztaságmániás mint ő, neki kutyája is van, de többször segítettem elmosogatni, reggelit csinálni, nem éreztem minden vádat jogosnak.


Másik dolog a lakbér. Tavkapcsolatban élők, ti hogy oldjátok meg, kifizetitek a másik félnek a lakbér arányos részét vagy sem? Itt most az a helyzet, hogy én gyakrabban vagyok nála mint ő nálam főként a lakásom adottságai meg a kutya miatt. De így is rohadt sokat fizetek külföldön a lakásért.


Valszeg amúgy most muszáj megelőlegeznem neki a bérleti díjat, mert a hitelét csak jövő héten utalják, és holnap fizetnie kell.



febr. 15. 06:46
1 2
 1/14 anonim válasza:
94%

Mindenképpen üljetek le ezt személyesen átbeszélni, mielőtt rámegy a kapcsolatotot.

Én a lakbérre sosem gondoltam volna, hogy kifizetem, max a rezsibe fizettem volna bele...

De le kell ülni átbeszélni, mert ha így megy tovább, szét fogtok menni.

febr. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem meri a szemedbe mondani, csak leírni. Na, ez így rohadt gáz. Ülj le vele és beszéljétek át ezeket, de ebből azért olyan sok jóra nem számítok. Amúgy evidens, hogy te rendet raksz, amikor ő dolgozik. Ez azért a minimum, ne egyen már meg a kosz.


Mi nem fizetünk egymásnak semmit se, amikor egymásnál vagyunk. Kaját együtt vesszük, tankolás néha együtt megy szintén.

febr. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Nálad is feltenném a kérdést..

Miért vagytok a langyos xarban,miért ragaszkodtok olyanhoz,aki nem érdemli meg ?

Erre eddig senki nem tudott konkrét és elfogadható, világos magyarázatot adni.Panaszkodni lehet,de olyanra sosem, akivel szexel az ember !

febr. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Eszembe nem jutna pénzt kérni mert nálam van a párom.

A kaja pénz megosztás igen, kétszer annyi fogy. De lakbér meg az a kis plusz víz? Na nemár

Ő mennyit fizet amikor nálad van?

febr. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lakbérbe nem jogos, hogy be kellene szállni, hiszen ő választotta a lakást, tőled függetlenül fizeti. Kajába, rezsibe viszont érdemes, főleg ha sokkal többet vagy nála, mint ő nálad.


Az viszont nagyon gáz, hogy távkapcsolatban pár hetet vagytok együtt és már rendszeres a vita, sokszor utólag, cseten vágjátok egymás fejéhez.


Biztos összeilletek?

febr. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem kéne erőltetni ezt a távkapcsolatot tovább.
febr. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Szóval távkapcsolatban vagytok de valahogy mindig megoldjátok hogy együtt legyetek. Munka mellett ezt hogy? Meg akkor ez nem is távkapcsolat. De a lényeg hogy csak azért mert nála vagy 2 hetet aztán ki tudja mennyit nem még fizetned kéne lakbért meg neki állni kipuvolni a lakását? Holott vendég van igazából. Ha együtt laknátok oké de ez így írtó nagy pofátlanság a részéről. A hitel dolog meg oldja meg magának majd ha hülye lennék helyette kifizetni addig a lakbért.
febr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igazából 7 órányira vagyunk egymástól, laptopon dolgozom, heti kétszer kell bejárni. Megfelelő tervezéssel megoldható. Múlt héten beteg voltam, így otthonról dolgoztam. Am két éve járok haza Pestre, edeig sosem volt gond mert mindig időre megvolt a munka.
febr. 15. 12:56
 9/14 A kérdező kommentje:
Most ezt nem részletetem, de munkát váltott, sokáig nem volt semmi bevétele, most van, de januárban csak két hetet dolgozott, első héten csak 4 óraban. Rendes fizuja most márciustól lesz. Diákhitekt vett fel, de az késik, így haverja 100- én 120-at fizetek neki. Cserébe ha megjön a hitel abból állja a közös utazásunkat majusban, aminek egy része már ki van fizetve.
febr. 15. 12:58
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Szakítani kéne.
febr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!