Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak valójában csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak valójában csak a nők előtt tesznek úgy,mintha tisztelnék a női nemet?

Figyelt kérdés

Vagyok elég férfi társaságban, hogy lássam hogy egymás között a nőkről,mint egy darab húsról,vagy egy új kocsiról beszélnek. Lehetőleg többes számban ha szexről van szó,mintha a fehérneműjét váltogatná az ember


Nők előtt persze megy a "jófiú" skill, miközben belül igazából sehol semmi azokból az értékekből amiket mutatni akarnak,mint tisztelet,kedvesség, valódi érdeklődés a másik iránt


Van olyan férfi akit úgy isten igazából érdekel a nő lelke,vagy csak szükséges rossz, hogy azzal is törődni kell hogy lyukhoz jusson?


febr. 15. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Szar társaságokban forogsz. Másrészt meg pont, hogy egymás között kevésbé őszinték, mert érzelmesnek lenni ciki.
febr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
Ismerkedéskor csak a dugás hajt, e azért ha szerelmes vagyok akkor tényleg érdekel a másik érzelmi világa
febr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Amiről te beszélsz az általában felismerhető és előbb utóbb lebukik az illető, mert amit mutat az szimplán csak egy álca. A legtöbb férfi addig rendes és még külön ki is emeli, hogy ő bizony rendes srác ameddig el nem utasítja az adott nő.


Számomra visszataszító tud lenni, ha úgy beszélnek a nőkről, mint egy árucikk és nem is szoktam ilyenben részt venni, de én nem is mutatom senkinek sem magamról, hogy rendes lennék, mert nem vagyok az. Viszont a tiszteletet meg szoktam adni és azt is elfogadom, hogyha elutasítanak.



Én már rengetegszer megkaptam a véleményem miatt, hogy biztos csak a "pina miatt" gondolkodom így és mutatom azt amit, de szerintem ezt max olyanok mondják akik abba a csoportba tartoznak akiknek pont, hogy ez számít és magukból indulnak ki. (Nem nőktől, férfiaktól.)



"isten igazából érdekel a nő lelke, vagy csak szükséges rossz"


Annak a személynek érdekel a "lelke" aki a barátom vagy szimpatikus számomra esetleg el tudnék vele képzelni kapcsolatot. Viszont, ha ezek közül valamelyik nincs meg én nem is kezdeményezek szexet vagy bármi testi kapcsolatot az illetővel. Minimum szimpátiának meg kell lennie és egy alap kedvelem a személyiségét érzésnek, akkor pedig nincs szó róla, hogy ez egy "szükséges rossz."

febr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos nagyon gyakori. És nagyon sokszor a férfiak amúgy teljesen normálisnak tűnnek, sőt saját maguknak sem tűnik fel, milyen undorítóan viselkednek. Gyakran azt hiszik, hogy csak azért mert a haverok is így beszelnek, (es persze ők biztos nem haverkodnának rossz emberekkel), ezért ebben nincsen semmi rossz. Nyilván vannak olyan férfiak, akik nem ilyenek, de nagyon nagyon kevesen vannak.
febr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Van… de én az elmúlt 5 évben csakis kizárólag olyan lányokkal ismerkedtem akik nem voltak rá vevők. És az ismerkedés elején SEMMI jele nem volt ennek. Elmúltam 30 és belefáradtam a vértizzadós keresésbe. Most már mindegy egyes ezzel eltöltött percet sajnálnék őszintén.

Egy olyan érzelmi befektetésnek látom, ami soha nem térül meg. Kiszálltam. De! Ezzel nincs baj már fejben.

febr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Nincs ilyen férfi. Nem tudom, hogy szociális probléma vagy genetika, de sajnos nincs olyan, aki a lelke mélyén a haverokkal ne lenne egy okádék állat.


El kell engedni a párkapcsolatosdit.

febr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Nincs olyan, hogy "a férfiak".
febr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
... sokszor leírtam, nagy árat fizettünk az emancipációért... ismét bebizonyította a kedves kérdező.
febr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%

Igen.


Különben mind szüzen és magányosan halnánk meg.

febr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
"Madarat tolláról, nőt a férfitársaságról, amelyekben mozog", mint tartja a bölcs mondás
febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!