Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legtöbb férfi ilyen ?

Figyelt kérdés

Hisztis , csenddel ver , sértődős ?

Az ismeretségi körömben a legtöbb pasi tényleg ha valami nem úgy történik, alakul ahogy ő szeretné egyből megy a durcizás. Csak én ismerek ennyi hülye férfit ? Vagy ez ennyire gyakori ?



febr. 16. 08:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem olyan az összes férfi, mint az összes nő sem hárpia. Szerintem nem jó közösségben vagy, vagy előítéletekkel vagy tele fölöslegesen.
febr. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Én nem vagyok ilyen. Nem szoktam kimutatni, ha megbántanak és nem is szoktam "durcizni".


Aki szerintem ilyen az még nem komolyodott igazán meg.

febr. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Máskor meg az megy, hogy minden férfi erőszakos és k*rva anyázik, ha vissza mered utasítani és kontroll mániás. Nem unjátok ezeket a kérdéseket? Most meg ennek a szöges ellentéte? Ha még ez is lenne az első kérdésed ezen az oldalon, ugyan ki hinné el neked, hogy nem ferdítesz/általánosítasz csak?
febr. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem írtam az összes férfi ilyen :D

Megint megy a durcázás 😂

febr. 16. 08:50
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
#4: Mert én igen?🤣 Azt írtam, hogy máskor meg az a szánalmas duma megy. De nem is tagadod, hogy tele van az oldal az agymenéseddel, akkor?
febr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%
Férfigyűlölő femináci kérdés.
febr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Esetleg nárcikat fogsz ki.
febr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem te a Marson élsz.
febr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%

Pedig nem minden férfi ilyen. Van aki agresszív lesz, ordítoz, csapkod, tör-zúz, vagy elmegy otthonról.

(Igen, tudjuk, vannak normálisak is. Csak rohadt kevés!)

febr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
febr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!