Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozhatnám helyre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozhatnám helyre a kapcsolatom? Kibírhatatlan vagyok!

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a barátommal, de én nagoyn féltékeny típus vagyok, annak ellenére, hogy sosem ad rá okot.. mosta munkája miatt ritkábban tudunk találkozni, és én mindig veszekszek vele ezért, meggyanúsítom, hoyg biztos más valakije van, vagy csak egyszerűen rámunt. Félek, hogy lecserél másra, de ha ezt nem hagyom abba, biztos meg is teszi. Hogy viseljem el a hiányát, és hogy bizzak magamban, hogy elég jó vagyok neki? Szeretnék neki megfelelni.
2010. okt. 24. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy ezt mondom, de ha három év után nem tudtál eljutni arra a pontra, hogy megbízz benne, akkor mikor fogsz?

Szerintem érdemes lenne elgondolkodnod, hogy milyen jövője lehet így a kapcsolatotoknak.

2010. okt. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Tudod, akik NAGYON féltékenyek, tehát félnek hogy a párjuk megcsalja őt, ez vissza vezethető a féltékenykedőkre, mert csak amiatt aggódik amit Ő is megtenne, de ez csak tudat alatt van benne. Persze egy kis egészséges féltékenység nem jelenti ezt. Mélyedj el magadba és gondolkodj el. :)


Üdv.

2010. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok megelégedve magammal, igy hogy várhatnám el tőle h neki elég jól egyek..
2010. okt. 24. 19:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3 éve jó vagy neki, csak most nem? Próbálj egy kicsit "gondolkodni" az szokott segíteni (durvábbat nem akarok írni) Ha meg akar csalni úgyis megteszi nem, akkor meg min parázol??????
2010. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne veled, ha nem lennél elég jó?
2010. okt. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, ha így állsz hozzá akkor biztos hogy elhagy, vagy megcsal. Senki nem szeretne egy házisárkánnyal élni. Amikor épp ki akarsz fakadni, számolj vissza magadban 11-től 0ig, talán így kicsit kordában tudod tartani az indulataidat. De az sosem jó ha megfelelési kényszer van benned, így nem is lehet igazán boldognak lenni, és max arra jó hogy gyomorfekélyt kapj.
2010. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

először magaddal kell megbékélned, hidd el magadról, hogy vagy neki elég jó és megérdemled őt

így tudod legyőzni ezt a féltékenységet

magaddal kell kezdeni

2014. ápr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem társfüggő vagy, valahogy ezt orvosold
2014. ápr. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!