Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldottátok meg tavkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldottátok meg tavkapcsolatban a közös programokat, eseményeket?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem ez borzasztóan hiányzik, bogy felkeljek a párom mellett, ha kedve van, hozzak neki valami nasit munka közben, meg együtt töltsük a hétvégéket. Köztünk 500 km van, ami nem sok, de nem is kevés. Pl ha pénteken munka után hazaindulok, éjfélkor láthatom a párom. Az a baj, hogy szüleim is otthon laknak, ilyenkor őket is meglátogatom, de akkor meg nem jut idő a páromra. Nyilvan vele nem csak pár órat töltenék. Nagyon rossz, mert mikor együtt vagyunk a viták ellenére is azért elvagyunk, ha nem vagyok vele borzasztó magányos vagyok, nincs itt kb senkim. De itt van a munkám, Magyarorszag meg csak a párom és a családom miatt érdekes.

febr. 19. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy távkapcsolat akkor tud igazán jól működni máshogy fogalmazva akkor kibírható leginkább ha ki van tűzve egy dátum, még ha nem is napra pontosan, de amikor már tervben van az összeköltözés. Erről nálatok a leírásod alapján nincs szó. Te külföldön dolgozol, ő Mo-n, szerintem ennek így sok jövője nincsen. Én is távkapcsolatban éltem/ élek több mint két éve, igaz itt csak 150 km a táv, de éppen elég ez is. Nálunk hamarosan megtörténik az összeköltözés és így minden kibírható. Ha ez nem lenne nem vagyok biztos benne, hogy már együtt lennék a párommal. És nem azért mert nem szeretem, hanem szükségem van/ szükségünk van a közös időtöltésre, egymás társaságára és nem csak heti 1x. Rövidtávon megoldható, hosszú távon szerintem kevésbé.
febr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Ebből nem lesz semmi.
febr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk a 150 km szerintem nem egy nagy táv, az olyan mintha lemenne az ember Pestről a Balcsira. Ti gondolom legalább a hétvégéket együtt tudjátok tölteni. Sajnos én a menetrendhez, illetve a az olcsó jegyekhez vagyok kötve.
febr. 19. 12:08
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem járhat hozzád, összeköltözés mikor lesz?
febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nincs meg tervben. Szerintem mindkettonknek jobb igy. En is meg onis szereti neha az egyedulletet
febr. 19. 12:20
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Öhm, de ha összeköltözés történik egyedüllét még előfordul. Tudod létezik "én idő"...
febr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Amikor sikerült sok időt töltenü k, mindig egy légtérben voltunk. Aztán jött a veszekedés, ha pl én mással foglalkoztam, de nem segítettem be a főzésnél, takarításnál, stb
febr. 19. 12:37
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Aha. Akkor minek vagytok együtt kérdező ha nem egyeztek, jobb nektek külön?
febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom. Nekem ez nem tűnik egy fenntartható, boldog kapcsolatnak. Ha tervben sincs a távolság megszüntetése, akkor nagyon nehéz lesz. Hosszú távon 60 km is sok, mert ott is állandóan sakkozni kell, hogy ki hova menjen, ott is dönteni kell egy idő után.
febr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az a problema h mindkettonknek mashol van a munkaja, mashol van az alberlete. En 3 eve jottem ide ki es alaovetoen jol megvagyok itt. De tenyleg nem tudom, hogy egy kapcsolat meger annyit, hogy lemondjon az ember az itteni eleterol. Nekem ez elso kapcsolat.


30/F

febr. 19. 13:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!