Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor vetted észre, hogy unalmas a kapcsolatod? Mi volt az első jel, emlékszel?

Figyelt kérdés
Akinek inge, az vegye csak magára.

febr. 19. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor éreztem, hogy unalmas, amikor már nem volt kedvem hazamenni és nem vártam a hétvégéket sem.
febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Erdekes sose volt. Amiota kieroltetett lett a szex es nemkivanatos,azota lett elegem. Inkabb dolgozok,mint hazamegyek. Elkezdtem tervezgetni,h szabadulhatnek meg tole es mikor. Foleg hogy kilatasban van vmi uj kapcsolat. Csak eleg kapcsolatfuggo vagyok. Inkabb egy szarban vagyok minth egyedul
febr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy családi tragédia után mindketten begubóztunk. Idő volt, mire arra észméltünk, hogy már nem beszélgetünk olyanokat, nem randizunk. Szerencsére hamar vissza találtunk utána egymáshoz, ilyen helyzetben szerintem teljesen normális, ha kicsit eltavolodnak a felek. Az a lényeg, hogy vissza tudjak és akarjak hozni a kapcsolatot.
febr. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor amikor màr nem volt képes velem együtt nevetni.
febr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-az szörnyű lehet.
febr. 25. 13:47
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Ugye?
febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!