Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkövettem valamit, amire nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkövettem valamit, amire nem elég a szimpla „bocsánat”, gondoltam leírom százszor a tettem és azt, hogy változtatni fogok a belsőmön ennek okán (konkrétan nem írnám le miken), hatásos lehet?

Figyelt kérdés
A másik fél erős nárcisztikus vonásokkal rendelkezik, sose lehetett vele megbeszélni semmit, már azért is leoltott, hogy azt mondtam neki, fáj, hogy nincs kommunikáció. Innen is ered az elkövetett tettem, amire nem vagyok büszke.
febr. 20. 10:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Szakítani kéne. Ha nárci ha nem nem működik a kapcsolat szóval nincs értelme benne maradni.
febr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Próbáld ki és megtudod...
febr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Kinek a szamara?
febr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha a másik fél semmibe veszi az érzéseid és nem nyitott a megbeszélésre, akkor nem az a megoldás, hogy még jobban megalázod magad.
febr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert az ilyen gesztusok egyértelműen jelzik, hogy hazudsz. Aki tényleg változtatni akar, az nem ígérget, nem ír le semmit százszor, hanem befogja a pofáját és változtat. Te csak ígérgetni tudsz, meg felesleges semmit sem jelentő gesztusokkal dobálózni - ő meg így is, úgy is leszar téged tehát tökéletesen összeilletek, kellemes vergődést.
febr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy attól változni fogsz-e, hogy leírod százszor? Nem. Ez nem ilyen iskolás feladat. Kezdj el változtatni. Viszont, ha a másik féllel nem tudtok kommunikálni, az baj, az nem egy jó alap a harmonikus párkapcsolatra.
febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sok pénzt költött rám az első hetekben, hogy befektessen belém, amit viszonozni szerettem volna neki. Néhány dolgot én is adtam neki utána, de nem a pénzen volt a hangsúly, amiket meg se köszönt, és trágár szavakat vágott hozzám hetek óta arra is, ha megkérdeztem tőle hogy van. Ez nekem rosszul esett, mert már nem tudtam tőle megkérdezni azt sem, hogy egyáltalán kapcsolatban vagyunk-e. Felőrölt a hetek óta tartó bizonytalanság és kiszámíthatatlan kommunikáció, és írtam egy ismerősének egy üzenetet, mert mesélt arról, hogy volt viszonyuk.
febr. 20. 10:44
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"trágár szavakat vágott hozzám hetek óta"

Miért hagytad? Az elsőnél megkéred, hogy ne beszéljen így veled, a másodiknál otthagyod. Ennyi.

febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy. Ilyen kapcsolatban normális ember nem írogat, hanem menekül.
febr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem ennyibol te tunsz narcinak, mert te hibaztal, de meg a masik a hibas.
febr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!