Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos lesz ez igy? Min kene...

Hatásos lesz ez igy? Min kene valtoztatnom? 😃

Figyelt kérdés

Reggeli:rantotta

Tizorai(minden nap 7oram van nem vagyok menzas ezert sajnos szendvizset kell vonnem) ugyhogy 2 vajas sonkas zsomle

Ebed: nincs penzunk mindennapi csirkemellre ugyhohx amit edesanyam foz abbol kevesebb

Uzsonna:kefir

Vacsora:rantotta(vagy tojas barmilyen formaban)

Sport:

Heti 3x (majd folyamatosan novelem) fel ora futas 2x25 hasbres 2x 30 mp plank 2x15labemeles (kerlek titeket meg par gyakorlatot irjatok,foleg hasra)

Koszonom a valaszokat!😃

13/l/74kg



2016. nov. 21. 15:02
 1/1 anonim ***** válasza:

A tojás szimpatikus, jó tápanyagforrás és laktató.

Nem kell szendvicset vinned, ez kizárólag a te döntésed... Annyi mást vihetsz.

Csirkemellre nekem SOHA nincs pénzem, szerencsére úgysem enném meg. Annyi mást ehetsz, újfent. Én tojást szoktam, értékesebb fehérje és szintén komplett. De sok lehetőség van. Simán ehetsz zsírosabb, olcsóbb húst is, hogy mennyire zsírosból mennyi fér bele, az étrendfüggő. De nem kell még jobban ráfeszülnöd a csirkemellre, mint a testépítőknek...


Ne csak hasra és lábra eddz, felsőtestre is kell. A hasprés és a plank elég.


Mennyiségek nélkül nem tudhatom, milyen az étrended. Ne koplalj, de ne egyél túl sokat, legyen elég fehérje, zsír, egyéb. Zöldséget nem írtál semmit, én igencsak ajánlom, hogy egyél azt is bőven.

2016. nov. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!