Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem lenne féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem lenne féltékeny rám?

Figyelt kérdés

Ha feltöltök magamról egy képet, amin ő nincs rajta, akkor azt mondja, hogy én másoknak akarok tetszelegni, más pasit keresek. A testvérem is szingli, ő is van úgy tölt fel magáról képet, és rá is azt mondja, hogy kelleti magát a férfiaknak. Egyébként ő szingli.

Azt mondja bármilyen szakot kitanulhatok (ezt fizetős tanfolyamon tenném meg), ezzel egyetértett, de azt mondta nehogy megbukjak rajta, mert akkor buktam a pénzt. Szerinte a jogsit sem tudnám letenni, mert nagyon nehéz vezetni, és én nem lennék képes rá, sok az őrült az utakon, balesetet szenvednék, meg csavarognék, és lehet pasiznék mellette így.

Egyszer volt úgy, hogy nem vettem fel időben a telefont mikor hívott, ilyenkor mondta, hogy mit csinálok, a fülemen ülök, hogy nem veszem fel egyből a telefont.

Barátom azt mondja, hogy ő egyáltalán nem féltékeny rám, semmilyen mértékben sem.


febr. 20. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, ez csak egy poénos kérdés..
febr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátod egy valószínűleg nárcisztikus barom aki szándékosan rombolja az önbizalmad és megpróbálja kontroll alatt tartani az életed.
febr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt is elmesélte nekem, hogy a napokban egy kocsi nagyon rádudált, pedig ő betartotta a kreszt, legszívesebben beverte volna annak a valakinek a kocsiját, tehát már csak az ilyen dolgok miatt sem kellene nekem jogosítvány.
febr. 20. 22:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem féltékeny hanem beteg a fejére. Menekülj tőle.
febr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg elég buta lehetsz, mert még vele vagy.
febr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenektől menekülni kell.ez csak rosszab lessz.ez kontrollmániás.direkt romobolja az önbizalmadat.ezek k*rva veszélyesek tudnak lenni.a volt pasim ilyen volt.
febr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gci és ilyen embereknek van bnője 😂 azanyómat
febr. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor ezt most tedd át a tini kategóriába :D édes istenem, mindig meglepodok, hogy emberek milyen érteni szinttel bírnak 😭
febr. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!