Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen furcsa kéréseitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen furcsa kéréseitek vannak a másikhoz?

Figyelt kérdés
febr. 21. 14:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha én fizetem az áramot akkor ne kapja már fel a vizet ha felkapcsolva marad a villany mikor kimegyek a szobából.
febr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
A zoknijait úgy dobja be a szennyeskosárba, hogy az nincsen kifordítva. Ahhoz nincsen idegrendszerem, hogy minden egyes darab zokniját visszafordítsam minden mosás alkalmàval. Már ha neked ez fura. Mert azért az hogy kinek mi a fura az igen csak relatív.
febr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az a fura, ha valakinek nem krvamindegy, hogy vannak a zoknik fordítva😂
febr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%
Akkor furcsa kérés. Megkaptam a válaszomat.😅 Szeretem, ha könnyítik a dolgokat házimunka terén és, ha 30 darab zoknit kell minden egyes mosás előtt kifordítanom az igen csak megnöveli a mosás elindításának a hosszát, főleg, ha sietek, mert nekem is van dolgom, dolgozok stb. Sajnos nem minden nő ér rá otthon szüttyögni ilyenekkel, de örülök, hogy neked ilyen apróságokra van időd és energiád.🙂
febr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
7%
Éjszaka ne füleljen, hanem aludjon. Így őt se zavarja, ha horkolok. Win-win
febr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
4 Én nem szüttyögök ilyenekkel, mert úgy megy a ruha a mosógépbe, ahogy érem, ezt nem értem, hogy minek fordítgatod ki őket. :D Ne értsd félre, nem kötekedni akarok, egyszerűen halál őszintén nem értem😂
febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Csatlakozom, én sem értem. Úgy rakok mindent a mosógépbe, ahogy levettem.
febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
42%
Hát nem tudom. Akkor meg hajtogatásnál kezded kifordítgatni egyesével? Teljesen mindegy, lényeg, hogy baromira megy vele az idő. Akkor ezek szerint csak én szeretem, ha a koszos fele van kívül (a gép szépen ki tudja mosni) és én szeretem egyedül összehajtogatni úgy, hogy szépen ki van fordítva és nem kora hajnalban reggel szenvedek azzal, hogy most a zokni melyik oldala van kifelé vagy befelé. Mert szerintem ez sem mindegy.😅
febr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
Én elpakolni is úgy szoktam, ahogy van. Akkor fordítom ki, amikor felveszem, azt az egy párt, ennyi. De ez minden másra igaz, hajtogatós pólókra is, egyedül azt fordítom ki, hogy normálisan álljon, amit vállfára rakok.
febr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Én úgy "hajtogatom" össze, hogy az egyikbe belegyűröm a másikat. Annyira örülök, hogy nem érdekelnek engem a zoknik. Azt hittem, egyszer én is ilyen mindenen zsörtölődő asszonyka leszek, de már maradok, aki vagyok.
febr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!