Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar a barátom külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a barátom külön aludni? És miért akar saját szobát? Nekem ez olyan furcsa...férfiaktól ilyesmit még soha nem hallottam.Ez valami új divat, vagy korábban is voltak hasonlók?

Figyelt kérdés

Friss pár vagyunk,és van saját házunk is. A párom kijelentette,hogy ő külön ágyat szeretne,külön szobával, hogy "ne zavarjuk egymást". Csak nekem furcsa ez? A szerelmességben nem pont az a lényeg,hogy minél közelebb légy a másikhoz? Vagy én tudom rosszul? Hogyan is gondolja ezt,nem tudom..Közben átjön a szobámba meglátogatni, együtt vagyunk,és megy vissza a sajátjába? Csak nekem abszurd ez egy kicsit,egy felnőtt embertől? Amikor ezt előhozta korábban,azt hittem, csak viccel...de sajnos nagyon is komolyan gondolja. 33 éves,és előttem nem volt senkije.

29/n


2023. okt. 9. 12:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%

Önmagában ezt nem gondolnám túl, ha amúgy törődik veled és tudtok együtt minőségi időt tölteni.

Párommal is általában külön alszunk, 7 éve vagyunk együtt. Egyszerűen mások az alvási szokásaink: ő videókra alszik el, én utálom, ha szól valami. Ő lehúzott redőnnyel szeret aludni, én szeretem, ha van egy kis fény kintről. Ő kb. megfagy már ilyenkor, én szinte nyitott ablaknál alszom még.

2023. okt. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
32%
Hidd el, ez a legjobb!
2023. okt. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
7%

"...33 éves,és előttem nem volt senkije.


29/n"


KAMU kérdés!

2023. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Kedves első. Hogy tudod ezt megoldani,ha ennyire eltérő a személyiségetek,és mindenetek? Még ennek ellenére is működik a kapcsolatotok? Nálunk már amiatt is vita alakul ki,hogy hogy hogyan mikor hallgassa a tv-t, vagy a zenét. El nem tudom képzelni,hogy mi miért nem tudjuk egymást tolerálni.
2023. okt. 9. 12:32
 5/27 A kérdező kommentje:
Mi ebben a kamu,kedves harmadik? Azért mert ritka? Azért mert különös? Azért mert van olyan,aki még vár az igazira? Te meg szimplán rosszindulatú vagy! És jelentelek is!
2023. okt. 9. 12:33
 6/27 anonim ***** válasza:
79%

A főiskolán a pszichológia tanár mondta, hogy a hosszú házasság egyik titka a külön hálószoba.


Horkolás, éjszaka mosdóba vándorlás, elalvási, olvasási szokások, stb.


A szexuális élet harmóniáját ez nem zavarhatja. Sőt!

2023. okt. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Mellesleg,ha tudnál értelmezni, a pasim 33 éves,én meg 29 vagyok.Okoska.
2023. okt. 9. 12:33
 8/27 anonim ***** válasza:
66%
Kedves Kérdező! Én a helyedben mindenképp megbeszélném a pároddal.Mi lehet az oka, hogy a párod külön szeretne aludni:valami egészségügyi gond, hangos horkolás, vagy nagyon eltérő bioritmus? Igen, ezekben is lehet csiszolódni, de azt gondolom egy normál kapcsolatban a párok együtt szoktak aludni és igénylik is a közelséget pláne az elején.
2023. okt. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem meg az a fura, ha egy pár egy szobában alszik, hogy lehet úgy pihenni? Mindenki más hőfokot érez komfortosnak, az egyik a töksötétet, a másik tv-re alszik el, különböző időpontokban álmosodunk el, és kelünk, meg az sem hiányzik, hogy a férjem a fülembe horkoljon. Ez régebben is így volt a szokás, egyáltalán nem divat kérdése, hanem praktikum. Azok aludtak egy ágyban, ahol sokan voltak, és kevés volt a hely, pl parasztok.
2023. okt. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%

Ha csak a külön háloszobához ragaszkodik, az nem baj.

De ha minden másban sem tudtok az együttélésben kompromisszumot kötni, nem vagytok hasonlók, akkor nem vagytok egymáshoz illők, nem egymást “keresitek”.

Ez nem tragédia.

Széles a világ, majd lesz más.

Ezek a különbségek örök ütközést okoznak, örök konfliktusforrás.


A külön hálószoba hasznos lehet, de ha másban is különböztök, akkor nem működik.

2023. okt. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!