Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akarja h mase legyek de maganak se akar?

Figyelt kérdés

exemmel tobb mint egy eve szet mentunk es egy par honapja ujra barati viszonyba vagyunk es neha lefekszunk egymassal. nem reg arra jutottam h megsertodik ha mas fiurol beszelek, o meg rendes feltekennye probal tenni mas lanyokkal h kit hogyan d*gott meg ami eleg undorito szamomra. a kapcsolatunkban mindenert en voltam a hibas meg a picsa amikor vilagos volt h az o hibaja, de beismerni meg nem tudta( eletemben egyszer nem kaptam tole bocsanatot en meg konyorogtem neki h ne szakitsunk)

miert nem akar masnak?



febr. 21. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak taktika és sikeres, mert lefexel vele ugyanúgy. Tudja, hogy mitől dobod le a bugyit és ki is használja, hogy megvezethető vagy.
febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne akarná? A szexet megkapja, de a szabadság is megmarad. Hülyét csinál belőled, te meg hagyod
febr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert fix szex vagy neki az a fontosabb, de többre nem kellesz neki, ezért nem akar elveszíteni téged mert más nőt kvának nem tud használni viszon téged annak használ egy szexuális szolgáltatónak
febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert birtokolni akar, amikor kedve támad téged előrántani akkor állj készenlétben és amúgy mellette ne legyél mással. Ő gondolom éli világát melletted is. A kapcsolatotok alatt is te könyorögtél neki, a mechanizmus ugyanaz. Te lemész kutyába, ő meg élvezi. Miért kell ez neked?
febr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nárcisztikus személyiségzavara van (felelősség alól kibújás, manipuláció, hazudozás, játszmázás, ezek elég tipikus jelek).

Rossz hír, hogy az ilyen ember sosem fog megváltozni, és mindig másokat fog okolni, ha valami rossz történik. Jó hír, hogy otthagyhatod őt a ..csába.

febr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tarthatod magad ennyire semminek? Aztán persze csodálkozol, hogy így viselkedik. Azért bogaram, mert folyamatosan pofon vag, te meg vigyorogva tartod oda minden egyes alkalommal az arcod.
febr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam semminek elmondtam neki h nem vagyok a szolgaja es keressen mast🤷🏽‍♀️
febr. 21. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!