Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a pasiról, akinek sajna nem nagyon akar felállni, voszont éjszaka, amikor valahogy, véletlen feláll a farka, akkor a helyett, hogy odabújva felébresztené a párját és szeretkezne vele, kiveri magának?

Figyelt kérdés

2019. máj. 23. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Hat mar nem lennek vele..nem minden a szex de azis fontos egy kapcsolatban.es ha olyankor se engem valaszt mikor lehetne akkor menjen a francba..
2019. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Nem várnám el, hogy emiatt felebresszen, mert attól, hogy neki felall, meg nem biztos, hogy nekem is lenne hangulatom hozzá. Elég nyűgös vagyok, ha felebresztenek.


Viszont hosszútávon nem dihaznam a potenciazavart, elkuldenem orvoshoz

2019. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Hogy a kezéhez szokott. Ciki.
2019. máj. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Nem jutnánk el a mondat második feléig. Ha nem áll fel, nincs miről beszélni.
2019. máj. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Osztom a 2- es véleményét
2019. máj. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
így jártál köcsög
2019. máj. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Talán ha éjjel nem verné ki, akkor működne a dolog a párjával is. Próbálja ki, hogy nem nyúl magához, csak a párjával csinál bármilyen szexuális dolgot.
2019. máj. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

Impotens.

Egy percet nem lennék vele.

A kapcsolatba a szex is beletartozik.

Ha neki a keze kell legyenek együtt boldogok.

2019. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
12%

Elég sok nő örülne neki, ha olyan férje/barátja lenne, aki nem zaklatná őket szexuálisan. Általában én fordítva hallom a sztorikat, hogy a férfi akarná, de a nő nem. A kollégáim többsége is már különféle hobbikat választott, amivel elterelik a figyelmüket a szexről. Van aki horgászik, van aki modellez, van aki meg inkább dolgozik.

Sőt, van akinek a felesége megmondta kerek perec, hogy a szex az utódnemzésre való, és mivel van már gyerek, így okafogyottá vált az egész.

Azért azt valljuk be, hogy a szexuális alul fűtöttség inkább a női társadalmat érinti, a férfiak pont ezért lettek "szemetek", mert ő állandóan csak szexelnének... bármikor, bárkivel...

2019. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
9-es válaszoló, én nem tudom általában hogy működnek a nők, de a pasim velem alig bír el, mindig csak a szexen jár az eszem. 35/n
2019. júl. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!