Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom miért nem akarja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért nem akarja, hogy visszafogyjak?

Figyelt kérdés

Rendszeresen sportoltam a kapcsolatunk elején, kockás has, izmos hát/vállak.

Öt kiló fement 1,5 év alatt, de az izommennyiség is eltűnt. Azt hittem, csak szeret és tapintatos azzal, hogy azt mondta, őt nem zavarja a feleslegem, de rájöttem, hogy ő kifejezettem “cukinak” és “emberinek” tartja az úszógumim.

Amikor mondtam, hogy vissza akarok menni terembe, mondta hogy ne, mert mondta, hogy neki tetszem így ès hogy ő a párom, neki kell, hogy tetsszek, nem a tükörnek meg a sportcsoportomnak.


febr. 22. 12:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Hogy ne tetsszel senkinek inkabb, de maradj az ove. En sportolnek. Tipikus elhagyatastol felo.
febr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Magadnak kell, hogy elsődlegesen tetsszél, nem neki. Magaddal foglalkozz. Szerintem az (is) áll a gondolatmemete mögött, hogy így majd másnak nem kellesz.
febr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem meg simán rájött, hogy neki így sokkal jobban tetszel.
febr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Mi az, hogy miert mondta? Mar tobbszor is kifejtette az a szerencsetlen: mert cukinak es emberibbnek tart igy, neki igy tetszel. De megprobalom leforditani: nem tetszik neki egy nőn a kockahas, izmos hat es vallak, noiesebbnek tart kicsit kevesbe eles vonalakkal, picit puhabban. Egyebkent a legtobb ferfi valoban nem tartja tul noiesnek az izmos csajokat.


Abban viszont nincs igaza, hogy neki kell, hogy tetszel, mert elsosorban magadnak. Javaslom, hogy csinald azt, amit te akarsz, ha le akarsz fogyni, akkor hajra es sok sikert.

febr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Magadnak kell tetszened, nem neki, ha összejött veled anno akkor nyilván úgy is tetszettél neki, szóval ne akarjon lehúzni.
febr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Magának akar, nem akarja, hogy elkacsintgass tőle.
febr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%

"ha összejött veled anno akkor nyilván úgy is tetszettél neki, szóval ne akarjon lehúzni."

Ez egyáltalán nem biztos. Valaki kicsit lejjebb ad a külső tetszésből más értékekért cserébe. Valaki pedig menet közben jön rá, hogy így vagy úgy sokkal jobban tetszik neki a másik, mint mikor megismerkedtek.

febr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg.
febr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

Ez egyszeru kedvesseg. Edzzel

Meg attol. Biztos akarja,h edzzel,csak nem akart megbantani.

febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%
5 kg másfél év alatt. Magyarul ránézel egy szelet sütire vagy egy tisztességesen megpakolt szendvicsre és máris hízol fél kilót. Neked nagyon oda kell figyelned hogy mit és mennyit eszel, és ehhez mennyit mozogsz. Ha egészséges akarsz maradni, nem engedheted meg magadnak azt a luxust, hogy az aktuális párod kénye-kedve szerint járj vagy ne járj edzeni.
febr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!