Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elengedni a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elengedni a párom viszont egyáltalán nem vagyok boldog a kapcsolatomban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok együtt a barátommal aki most októberben kiment Németországba dolgozni ,annak ellenére ,hogy megígérte nem hagy itt, de az utolsó pillanatban benyögte ,hogy mégis megy. Májusban jön haza. Én nem akartam belemenni ebbe a távkapcsolatba ,viszont megígérte ,hogy csak ezt bírjuk ki mivel erre az egy szezonra megy ki. Belementem nagy nehezen ,de nekem minden nap egy küzdelem ,mert vele akarok lenni de úgy érzem nekem már nem megy ez a távolság. Lelkileg teljesen lehúz ,nem vagyok boldog, senkivel sem érzem jól magam.. teljesen befordultam. Elég sokat vitázunk is.

Az elmúlt napokban mondta ,hogy ő vissza akar menni viszont engem is vinne magával de valahogy nem tudok bízni benne. Sokszor játszotta már el az ígéreteivel a bizalmam.

Néha úgy érzem elkellene engednem a mentális egészségem miatt ,de nagyon szeretem és nem tudom elhinni ,hogy emiatt vége legyen. Valahol az is fáj hogy ilyen könnyen itt tudott hagyni és fontosabb neki a pénz. Sajnos úgy érzem nem én vagyok az első az életében pedig nekem ő az és én bármit megtettem volna érte de elfáradtam. Nem vagyok képes lépni, csak egy helyben toporgok és már nagyon kiborít mert kihat a mindennapjaimra. Ő volt az első nagy szerelmem és nehéz elfogadni hogy ez történik. Ti mit tanácsoltok? 24/L



febr. 22. 14:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem dobod ki akkor ő fog. Most kell neki itthonra vmi szexkapcsi de aztán ha lesz lénze szépen lecserél.
febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyunk, csak nem Berlinbe ment a párod?


Egyébként 2 hetente találkozunk, van, hogy hetente. Nem egymást keresitek ezek szerint, máshol képzelitek el a jövőt. Beszélj vele erről komolyabban vagy engedd, had menjen. Eleve nem bízol benne, akkor ez egy halott ügy.

febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 nem Berlin. Legalább ti tudtok találkozni. Mi nem tudunk fél éven keresztül.
febr. 22. 14:22
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok


Akkor nem akar és nem azért, mert nem tud. Kukáznám is rögtön

febr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudod elengedni de nem is vagy boldog. Akkor szenvedj tovább :)
febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha egy ilyen horderejű dolgot úgy érzett, hogy joga van meghozni egyedül, akkor ez innentől nem kérdéses. Én szakitanek a helyedben. Pláne, hogy Németország nem a világ vége, simán lenne leehtosegetek találkozni, de úgy értelmeztem, erre nem került eddig sor.
febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Mi az amit szeretsz benne?


"megígérte nem hagy itt, de az utolsó pillanatban benyögte ,hogy mégis megy"

Talán ezt, hogy megbízhatatlan?


"Lelkileg teljesen lehúz ,nem vagyok boldog"

Avagy ezt, hogy rossz vele az életed és szenvedhetsz kedvedre?


"nem tudok bízni benne"

Avagy ez, hogy tönkrementek már az idegeid?


Úgy vagyok ilyen dolgokkal, ha azt akarom, hogy fájjon, akkor kalapáccsal fogom ütni a kezem.


"Mit tegyek?"

Hogyha mazochista vagy, akkor jó úton jársz. Hogyha nem, illene már felállni és cselekedni!

febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Irracionalis kotodesi zavarod can egy olyan szemely iranyaba, aki nem is akar veled lenni.
febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem nézed saját magadat én is csak azt tudom írni, hogy szenvedj addig míg ő le nem pattint téged. Bár az is lehet, hogy megtart és melletted tart nőket.
febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem jól érzed, fontosabb neki a karrier és a pénz, mint a kapcsolatotok. Azt írod, a jövőben is vissza akar menni Németországba és akkor téged is vinne. Dehát könyörgöm, mi az, hogy vinne? Te szeretnél Németországban élni? Szeretnél kiköltözni? Lenne ott munkád? Vagy mi ez az egyoldalú döntés a kettőtök életéről?
febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!