Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem el vagyok átkozva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem el vagyok átkozva, minden kapcsolatom sikertelen, ha egyáltalán eljutok odáig a lányokkal. Általában 1 hónap írogatás és 2 találkozás után egyszerűen csak nem érdeklem őket tovább. Miért lehet?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam unalmas embernek, illetve annyira csúnyának sem, hogy ezért legyen. Talán kicsit túl korán kezdek "kötődni" hozzájuk, de azért bőven nem a mániákus módon, ez elijesztheti őket?
2018. dec. 3. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet máshol van a gond. Foglalkozz onismerettel és lehet rajossz, hogy hol csúszik félre az ismerkedés. Az is előfordulhat, hogy van olyan tulajdonságod amiről te nem is veszel észre, de mégis ijesztő.
2018. dec. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Most nem azért de az élményeid teljesen átlagosnak mondhatók a társkeresőzést tekintve.


Ez ilyen. Én rühellem a társkereső weboldalakat, mesterkéltnek, erőltetettnek tartom az egészet.


Keress barátnőt offline, nekem is mindig sikerült találni hasonló mentalitású nőt baráti kör vagy hobbi kapcsán.


Ha tovább kívánod folytatni a társkeresőzést, két dolgot tarts szem előtt:


- Mindenki több vasat tart a tűzben

- 1 nőre jut 100 férfi


Summa summarum: Az online társkeresőzés közben tapasztalt érdektelenséget ne vedd ennyire a szívedre.

2018. dec. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi lehet a gond, mert nem tudom, hogyan zajlanak ezek az ismerkedések, milyen a te tempód, milyen a másik fél tempója, és mennyire figyelsz oda erre.
2018. dec. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos én is ilyen vagyok, túl hamar megkedvelek valakit és ha utána nem jön össze a szívemre veszem. Nekem is eszembe jutott már ez, hogy ezzel a túl gyors kötődéssel elijesztem őket, azóta kicsit próbálom titkolni.

A 2-es jól megfogalmazta a netes társkeresés lényegét, ezt el kell fogadni, hogy nem csak veled beszél és találkozik. A netes társkeresésnél túlságosan gyorsan pörögnek a dolgok és mindig van valaki, aki érdekesebbnek tűnik, mint az előző, mert az valami újat nyújthat. Nem mondom, hogy nem lehet találni senkit neten, nekem is volt onnan hosszabb távú kapcsolatom már, csak ne ez legyen az elsődleges, ne vedd annyira komolyan.

2018. dec. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En ugyanezzel szenvedtem ugyanigy kb 5 even at, maniakusan probaltam irni mar mindenkinek es ketsegbe voltam esve.

Egyszer sikeresen tulestem a holtponton, miutan megfogadtam, hogy nem probalok ismerkedni senkivel. Egy fel evvel kesobb teljesen kigyogyultam ebbol, megtalaltam az oromot masban, ezt pedig elfogadtam egyfajta "fogyatekomnak", hogy nem megy az ismerkedes. Rájöttem, hogy engem a kapcsolatok nem is boldogitottak igazan, mert mindig csak feltem, hogy mikor lesz vege, mi az istennel szorakoztassam a masikat.

2019. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!