Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 éves vagyok, és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves vagyok, és még nem volt komoly kapcsolatom. Lesz egyáltalán valaha? Szánalmasnak érzem magam.

Figyelt kérdés

Volt már barátnőm, de mindig hamar abbamaradt. Valahogy mindig túlaggódtam, és inkább véget vetettem neki, nem mertem beleengedni magam a helyzetbe. Volt egy olyan lány, aki szeretett, odavolt értem, és a kedvessége, gondoskodása, intelligenciája, lelke, humora páratlan volt. Én dobtam őt. Milliószorosan megbántam, évekkel ezelőtt történt, de azóta is minden nap gondolok rá. Nem egyszer sírtam meg ittam meg csináltam hülyeséget miatta. Utálom magam érte. Ami a legrosszabb, megértettem, hogy fiatalon kell összecsiszolódni és elkezdeni a közös jövő tervezését, és hogy nagyon ritka olyan lányt találni, mint ő. Félek, hogy soha nem találok hasonlót, és mindig ő lesz a fejemben. Meg eleve milyen már, hogy 26 évig nem volt semmi, csak egy-két pár hetes "járás"? Kb. senkit nem ismerek magamon kívül, akinek ne lett volna már legalább fél éves kapcsolata. Szexelni is alig szexeltem, mindössze pár alkalommal. Egy roncsnak érzem magam. Pedig annyi mindent szeretnék kipróbálni egy párkapcsolatban, annyi ötletem van, hogy hogy tegyem meghitté...


Egyébként nem nézek ki rosszul, csak fiatalos kissé az arcom.


2018. nov. 10. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
keresd fel,ha még szingli..
2018. nov. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Keresd meg ja.
2018. nov. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nyilván megtettem volna, ha ez opció lenne. Boldog párkapcsolatban él már vagy másfél éve. Egyébként amikor egyedülálló volt, már akkor se volt rám utólag nyitott. Egyébként jogosan. Kétszer jöttünk össze, harmadjára már nem ment.
2018. nov. 11. 00:12
 4/12 anonim ***** válasza:

Már dolgozol? Sajna meló mellett már kicsit beszűkültebbek a lehetőségek , nem úgy mint fiatalok suli/egyetem/diákmunka mellett. Akkor lehetett könnyebben ismerkedni.

Járj ki társaságba, konditerembe, tanfolyamokra, ott még van közeg. Pasiként nehéz az ismerkedés, és nem teheted meg hogy válogatsz, sajna aki van el kell fogadni.


fel ne add, de nem lesz könnyű menet

2018. nov. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem dolgozom, legalábbis nem állandó munkám van, csak korrepetálok, de amúgy egyetemista vagyok. Elvileg sok lehetőség van ismerkedni, de az az igazság, hogy én azt látom, hogy így is rohadt nehéz. Ebben az életkorban már minden jó csaj foglalt, vagy nagyon határozott elképzeléseik vannak. Jó, persze, nem csak a csinibabák kellenek, de akkor is kevés csajra mondom azt, hogy hosszú távon terveznék vele. Azzal a lánnyal mi lettünk volna egymásnak az elsők... félek, sose találok már ilyet. Azonkívül bárhova megyek, minden hely tele van párkereső fiúkkal. Rohadt idegesítő.
2018. nov. 11. 00:47
 6/12 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Ne rinyálj. Cselekedj és soha ne add fel!

2018. nov. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Türelem, türelem, türelem! Rózsát terem, ezt hidd el nekem!


Akkor én mit szóljak?! Huszonévesen szerettem volna családot alapítani - mégsem sikerült! (Újsághirdetések útján...)


(42,5 éves koromban akadt "horogra" egy akkor 33 éves férfi!) Ő is panaszkodott nekem korábban, hogy "mindig elhagyják és emiatt sokat bőg"!


Most derül csak ki egyértelműen - 2 esztendő után - hogy mégsem "megy együtt"! (Barátilag nagyon szuper, de egyébként?!)

2018. nov. 16. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Türelem pont hogy nem vezet semmire, sajnos ki kell használni a lehetőségeket, én is egyébként így vagyok ,20f
2018. nov. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas is vagy ! Érződik azbírasodból a bánat ! Kinek kell ilyen ?
2018. nov. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te vagy az Ferike?
2018. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!