Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szánalmas párom viselkedése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas párom viselkedése vagy teljesen helyén való?

Figyelt kérdés

Temu,wish,ali stb...

Osszevissza kuldik a csomagot az ember maga se tudja mikor epp melyiket kuldik.


(Mi most rendeltunk eloszor !!)


Engem szemelyszerint nem nyűgözött ugy le de azert a telefonomra vettem 2 tokot.

Páromnak nagyon bejott így magának mindent IS.


Amikor megjott az elso csomag parom felhivott hogy ki ne bontsam egyiket se mert megsertodik majd egyutt nezzuk.

Na mondom ok..

En bolond elsonek azthittem azert mondja mert valamivel megakar lepni aminel a rekakcim akarja latni

Miutan mar megott a 4 csomagnyi lom...kezdett leesni hogy valojaban csak arrol van szó hogy o akarja bontani a csomagokat es en emiatt nem nezhetem meg addig amig o haza nem er...


🙄😶 ez az egesz ahogy leesett olyan erzes fogott el mintha a parom egy 6 eves gyerek lenne.


Miutan szova tettem kozolte hogy akkor majd maskor a mamajahoz rendeli a csomagot

🙄😄


Igazabol nekem lenyegtelen ki bontja ki..nekem csak tok van...


(Párom 26 éves)


febr. 22. 14:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%

Nem értem, most mi a kérdés.

Az sokkal nagyobb probléma, hogy ennyi lim-lomot rendel össze vissza, mint hogy ő akarja kibontani a csomagokat, vagy nem. Inkább azon gondolkoznék el, hogy meirt szórja ilyen felelőtlenül a pénzt.

febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
37%
Nem szánalmas, de nem is helyénvaló. Inkább rémisztő. Megvesz csak azért kacatokat, hogy kibontsa. Nem az számít, hogy mennyire hasznos az adott tárgy, nem használni akarja, de még csak nem is birtokolni. Pusztán csak megkapni. Ebből még lehetnek súlyos problémák.
febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Számomra nem szánalmas, a volt barátnőm is hasonlóan viselkedett. Ha rendeltünk valamit, akkor mindig meg kellett várjam, hogy együtt bontsuk ki. Engem nem zavart, mert nem voltam annyira "lázban", mert tudtam mit rendeltem magamnak. Ha én is hasonló lettem volna, akkor valószínűleg zavart volna
febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 NTBS ***** válasza:
32%

Inkább furcsa!

Minek rendel ilyeneket?

febr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Nővérem ugyan ilyen volt pár hónapja. Rájött valami és folyamatosan rendelt tucatszámra ilyen bóvli szarokat.
febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%

"Minek rendel ilyeneket?"


Milyeneket?

febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
6%
Szánalmas
febr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

Nem szanalmas. Lehet, hogy az neked csak egy " csomo lom", de o orul ezeknek, varja oket es attol, hogy meg neked haszontalan dolgok, mert neked nincs szukseged pl. hajolaj adagolora (vagy mas, hasonloan filleres temus termekre), attol neki meg lehet hasznos es varhatja izgatottan.

De nagyon szomoru, hogy az embernek mar annyi gyermeki boldogsag nem jut az eletben, hogy a varva vart csomagjait o bonthassa ki. En nem ilyen oldalakrol rendelek, de megis, tobb hete varok egy csomagot es alig varom, hogy kibonthassam oket. Csak az a kulonbseg, hogy az en parom ezert nem tart szanalmasnak es nem ir ki rolam egy kerdest, hanem ezt figyeld: mosolyogva nezi, ahogy bontogatok, mert jo erzessel tolti el az oromom.



Egyebkent ha o szerinted szanalmas, akkor te mi vagy, ha ennyire fennakadtal azon, hogy nem tudod AZONNAL megnezni a 2 telefontokod?

febr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Most miért baj, hogy örül mint egy hatéves gyerek? Gondolom azért, mert azt hitted meglep téged. Hát elszámoltad magad. De hadd örüljön már, tök cuki tud lenni.
febr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Mi ez a sok lepontozás?
febr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!