Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szánalmas ez a viselkedés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szánalmas ez a viselkedés? Jogos hogy ezt kértem tőle?

Figyelt kérdés
3 hete vagyunk együtt a barátommal. Kitettük Facebookra 1 héttel ezelőtt hogy járunk. Viszont az exének a barátnői, rokonai egyből beküldtek egy dühítő reakciót. Erre mondtam neki hogy törölje az ismerősei közül ezeket az embereket, és a volt barátnőjét is.
2018. okt. 10. 13:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
63%
De, szerintem szánalmas a viselkedésed.
2018. okt. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nekem?
2018. okt. 10. 13:58
 3/27 A kérdező kommentje:
Csak mert nem akarom hogy legközelebb valami másra is ilyen utálkozó jeleket küldjenek be, amin én pl. megjelölöm a barátomat? Amúgy ezelőtt sose mondtam hogy törölje le az exét.
2018. okt. 10. 14:01
 4/27 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem jogos. Lehet h bunkók volt az exe, de semmi közöd nincs hozzá, hogy ki ismerőse facebookon. Törli ha úgy gondolja, de nem neked kellene megmondani h mit tegyen. SZval inkább az szánalmas hogy ezt kérted tőle. Ettől független az exe viselkedése is szánalmas. De úgy tűnik szerencsétlen srác csödörből vödörbe esett...
2018. okt. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem minek vergődsz ezen, ha egyszer le is szarhatnád.. Ez tényleg szánalmas. Semmi jogod beleszólni abba, kit tart meg ismerősnek és mit nem.
2018. okt. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Most ha legközelebb kiteszünk valamit akkor nekem miért köteles néznem ilyen utálkozó fejeket pl. egy képem alatt? Mert ezeket nem lehet kitörölni. Kiraktunk egy közös képet, és arra is ugyanazok az emberek beküldték ezt a jelet. Amúgy ő is kért tőlem már dolgokat.
2018. okt. 10. 14:06
 7/27 anonim ***** válasza:
83%
A barátod veled jár, nem? Akkor mit törődsz azzal, ha az exei megpukkadnak dühükben?
2018. okt. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Igen velem jár, csak számomra is dühítő hogy a boldog képeink alatt, meg amikor kiírtuk hogy kapcsolatban vagyunk, ott vannak ezek a reakciók.
2018. okt. 10. 14:11
 9/27 anonim ***** válasza:
88%

4-es vagyok

Az a baj, és szerintem azért nem is lesz ebben a témában egyetértés, mert rossz kategóriába írtad ki a kérdést. Az amit a párod exe csinál szánalmas és egyben gyerekes is. Illetve az, ahogyan te ezt kezeled szintén gyerekes. Nem tudom hogy mennyi idősek vagytok, de még nagyon messze vagytok egy felnőtt, érett nő gondolkodásához.

Hidd el nem megsérteni akarlak! Egyszerűen csak így látom.

2018. okt. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok, a barátom 24. Amúgy én korábban sose kértem tőle ezt, de amikor már az alá a kép amit én tettem ki, és megjelöltem rajta a barátomat, arra is érkeztek ezek a reakciók. Ha ez nem történt volna, soha nem kértem volna tőle ezt.
2018. okt. 10. 14:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!