Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szánalmas párom viselkedése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas párom viselkedése vagy teljesen helyén való?

Figyelt kérdés

Temu,wish,ali stb...

Osszevissza kuldik a csomagot az ember maga se tudja mikor epp melyiket kuldik.


(Mi most rendeltunk eloszor !!)


Engem szemelyszerint nem nyűgözött ugy le de azert a telefonomra vettem 2 tokot.

Páromnak nagyon bejott így magának mindent IS.


Amikor megjott az elso csomag parom felhivott hogy ki ne bontsam egyiket se mert megsertodik majd egyutt nezzuk.

Na mondom ok..

En bolond elsonek azthittem azert mondja mert valamivel megakar lepni aminel a rekakcim akarja latni

Miutan mar megott a 4 csomagnyi lom...kezdett leesni hogy valojaban csak arrol van szó hogy o akarja bontani a csomagokat es en emiatt nem nezhetem meg addig amig o haza nem er...


🙄😶 ez az egesz ahogy leesett olyan erzes fogott el mintha a parom egy 6 eves gyerek lenne.


Miutan szova tettem kozolte hogy akkor majd maskor a mamajahoz rendeli a csomagot

🙄😄


Igazabol nekem lenyegtelen ki bontja ki..nekem csak tok van...


(Párom 26 éves)


febr. 22. 14:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem tök normális a reakciója. Rendelt valamit MAGÁNAK és szeretné ő kibontani. Ne haragudj de az a gáz itt hogy azon sertodsz be hogy nem lettél meglepve
febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
84%
Ma nagyon alulmúlja önmagát itt a társaság. "Kacat, limlom, minek rendel ilyeneket", de még azt sem tudjuk hogy szerencsétlen mit rendelt.
febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező te vagy szánalmas igazság szerint...
febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi egymas csomagjait nem bontjuk ki. Ugyanonnan sem egyszerre szokott jonni.
febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mégis mi a szánalmas?
febr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
56%
A kérdező a szánalmas, azt hitte kap ajándékokat mert ő egy hercegnő és azt is várná el, hogy a párja úgyis viszonyul hozzá, de persze a kérdező szemében ő csak egy papucs, akit egyáltalán nem szeret, nem néz fel rá.
febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
92%

Miért lenne szánalmas?

Ilyen apró dolgoknak se lehet már örülni nyugodtan...? Szerintem ez a hozzáállásod gázabb.

Egyszer rendelt sok cuccot, még csak nem is arról van szó, hogy függősége lenne. Én is mindent egyben rendelek, mert úgy kisebb a szállítási költség, ha több oldalról, akkor is igyekszem kb egy időpontra rendelni, mert akkor talán kevesebbet kell szívni az átvétellel.

febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
En se örülnék ha a dolgaimat más bontaná ki. Pedig komoly felnőtt nő vagyok.
febr. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Alap dolog, hogy ami nem a saját nevünkre jön, azt nem bontjuk ki. A párom leveleit/csomagjait sem bontom soha, pedig már a férjem.
febr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kicsit fura, de nem szánalmas,inkább aranyos. Mar amennyiben ezeket használja is, es nem okoz gondot a kasszában.

Miert baj az ha valaki ugy tud örülni mint egy gyerek? Ez inkább jó.

febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!