Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy lány elutasítja a fiút, mert egyáltalán nem jön be neki, aztán 1-2 évig alig látják egymást és utána mégis összejönnek?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy ez technikailag lehetséges-e? Ha egyszer elutasítanak akkor örökre oda a remény, vagy ez később még változhat?
2010. okt. 24. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

később még változhat :) mert hát miért is ne?

egyébként pont egy ilyet éltem át...2 hónapja idegeimre ment a srác az őrült nyomulással,és nem egyszer tudtára adtam hogy köztünk NEM lehet semmi és nem is lesz...Nem adta fel,egyszerűen csak változtatott a stílusán,és magát kezdte adni..most meg összejöttünk és nagyon is érzek iránta :)

szóval semmi sem lehetetlen :);)

2010. okt. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen létezik! Nálunk úgy volt h kb 1 éven keresztül visszautasítottam mikor próbálkozott, és 4 év múlva még is össze jöttünk, és nem sokára lesz h 2 éve együtt is vagyunk, és már eljegyzés is volt.
2010. okt. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. okt. 25. 00:29
 4/4 anonim ***** válasza:
kérdés, hogy miért utasitotta el egy évis, és mi változott
2010. okt. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!