Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akivel jóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel jóban vagyok és szívesen összejönnék vele de néha úgy érzem hogy csak egy barát néha meg több mint egy barát. Ez miért lehet? És jól tenném ha összejönnék vele?

Figyelt kérdés
17/f
2010. ápr. 6. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Jóltennéd szerintem, ne egyből komolyan csak egy kicsit próbáljátok emg, és kiderül hogy szereted-e szerelemből vagy csak mint barátot
2010. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jé... Te nem Én vagy? Én pont hasonlón dillemázok... :D (és ez most nem vicc!!!!)

Am nemtom, lehet megérne nekünk egy próbát, nem?!

2010. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen
2010. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is ebben a cipőben járok :D (halál komoly)

egyenlőre nem jövök vele össze, mert ha elutasít vagy valami nem működik, akkor a barátságunk rovására megy.

2010. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

még egy hasonló sors itt:D

én összejöttem vele. azt javaslom, egy próbát megér, és ha neadjisten tényleg csak a barátod, akkor se megy a barátság rovására, max pojénra veszitek.

2010. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem fog rámenni a barátságotok, nekem is az volt a fősulin megismerkedtem egy lánnyal és elég jóban voltunk, barátok lettünk, bepróbálkoztam igaz hogy életem egyik legcikibb esete volt mivel nem jött be a dolog (tulképp le akartam kapni) de utána mindketten elkezdtünk másról beszélni és elfelejtettük az egészet. fuh remélem sose jut eszembe többet ^^ elég gáz volt, de a barátság megmaradt:)
2010. ápr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én lány vagyok, de nekem is volt hasonló esetem. segítek: azért lehet, mert a csaj is bizonytalan, vagy tapasztalatlan, vagy félénk, vagy valami hasonló. szerintem egy próbát mindenképp megér.

15/l

2010. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!