Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkoznál az ex-pároddal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznál az ex-pároddal ha tudod, hogy ő újrakezdené de te csak beszélgetnél vele?

Figyelt kérdés

febr. 23. 09:40
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Igen, ha én is újra akarnám kezdeni
Igen, mert mindig jó volt vele beszélgetni
47 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Minek
febr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

Mondta, hogy szeretne többet?

Én találkoztam már az exemmel, nincs ebben semmi.

febr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Ha unatkozom csak akkor. De nem verem át se. Kozlom is h ne reménykedjen. Ha igy is eltolt velem időt akkor oke.

Soha nem kapok nemeket.

febr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha én is újrakezdeném, de jelenleg nincs ilyen exem, szóval nem.
febr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Semmiképp sem, csak játszanék az érzéseivel és az nem fair.
febr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ. Van olyan exem, akivel bármikor szívesen elbeszélgetek, mert egy értékes embernek tartom. És van olyan, aki egy utolsó senkiházi, és az életben nem beszélek vele többet.
febr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sok ideig voltunk együtt, csúnyán váltunk el. Pár hónapja lett vége.
febr. 23. 10:43
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha szakítok a partneremmel mindig megindoklom a döntésemet és vállalom is a felelősséget miatta, nagyon ritkán szoktam belőle kihátrálni. Ha velem szakítottak és nyomós oka volt ami azóta elhárult, akkor lehetne folytatás.
febr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nonstop ehhez hasonló kérdések mennek itt, unatkozol nélküle, mi? Csinálj, amit csak akarsz. De hülyeség lenne összejönni és találkozni. Engedd el végre.
febr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő újrakezdeni akarja, de te nem akkor ne adj neki hamis reményt. Sőt, ha találkozgattok, beszéltek nincsen esélyetek tovább lépni. Anno én is megengedtem, hogy az exem keressen, mert csak (!) A barátom akart lenni. Aztán kiderült, hogy ő szeretné újrakezdeni. Utána nem reagáltam az üzeneteire, tiltottam és akkor mindenféle platformon elkezdett 3-4 havonta zaklató üzeneteket írni nekem. Ez évekig tartott és nem akarta elfogadni, hogy végleg vége van. Akkor hagyta abba, amikor megmondtam, hogy terhes voltam akkor és fogadja el, hogy vége van. Pedig én soha nem adtam neki hamis reményt. Csúnya szakítás volt (bàntalmazott mentálisan és a végén fizikailag is), neki pedig bűntudata volt szerintem miután elhagytam. Semmi értelme nem lett volna leülni és lamentálni a múltkor. Ráadásul én a szakítás után 4 hónappal én már a férjem után epekedtem. Semmi szükségem nem volt az exem àpolgatására.
febr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!